Question D-lizergīnskābes metilestera uz LSA?

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki!
Vai kāds var paskaidrot, kā D-lizergīnskābes metilesteri pārstrādāt LSA?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Lielākā daļa no mums var izskaidrot, ko jūs lūdzāt, bet jums absolūti nav iespējams izskaidrot, kāpēc jūs vispār esat to paredzējis, nemaz nerunājot par to, ka jūs to esat lūdzis skaļi. Šāda vērtīga materiāla izšķērdēšanas nelietderība un apjoms, lai iegūtu LSA, ir aizvainojošs, un to nevajadzētu prasīt apkaunojošu iemeslu dēļ. Jūs pretendējat uz visstulbākā jautājuma titulu, kāds jebkad publicēts šajā forumā. Es negribu būt rupjš, bet jūsu jautājums ir pretīgs tādā nozīmē, kā pārvērst lielus vērtīgus dimantus grafītā (jā, tas ir iespējams, bet kādēļ, pie velna, jūs to darītu?).
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pieņemta kritika.
Ideja ir ražot LSD no D-lizergīnskābes metilestera, tāpēc mēs domājām, ka vispirms vajadzētu sākt ar LSA un tad > LSD. Acīmredzami kļūdījāmies.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
LSA nevar pārveidot par LSD, jo etilējošie aģenti dos priekšroku citām molekulas daļām, nevis karboksamīda daļai, un noteikti notiks nopietna racēmizācija. Atvainojiet par manu dusmīgo izteikumu, man vienkārši bija slikta pieredze ar kādu, kas dod priekšroku jautājumam, nevis saprašanai.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Paldies par sniegto informāciju. Mēs esam iesācēji, kas meklē informāciju.
Vai kāds var sniegt plašāku informāciju par to, kā D-lizergīnskābes metilesteri pārstrādāt LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tagad šis ir normāls jautājums, un priecājamies, ka tas tika uzdots, otrs jautājums varēja tikt interpretēts kā ņirgāšanās par mums. Mūsdienu pieeja ir divpakāpju secība, kurā iesaistīts moderns hirāls karboksilgrupu aktivators, piemēram, PyBop. Reaģējot ar dietilamīnu, ja kā protonu uztvērējs ir cits terciārais amīns (piemēram, monometildietilamīns).
 
View previous replies…

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Atvainojamies, bet mēs neesam tik labi šajā jomā un nevēlamies jūs novest līdz neizpratnei. Taču mūs interesē, kā visvieglāk izgatavot LSD, sākot ar D-lizergskābes metilesteri. Vēlreiz atvainojamies.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tā vien šķiet, ka mums ir kopīgs plāns, bet, lai gan preparāta sagatavošana ir manā kompetencē (paldies straujajai peptīdu sintēzes attīstībai), man nācās vienkārši pamest savu laboratoriju, jo mans līdzstrādnieks bija ne tikai necienīgs, bet arī radīja draudus visam darbam. Man ir zināšanas un akadēmiskā pieredze, bet vairs nav finanšu līdzekļu. Sintēzi vairāk vai mazāk ir iespējams veikt vienas dienas laikā, bet, ņemot vērā sagatavošanu, visām iekārtām un reģentiem jābūt pietiekami tīrā veidā, un vismaz šajā dienā ir jārotavapē, jo tas ietaupa daudz produktu no sadalīšanās.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Domāju, ka pareizais jautājums ir, kur vislabāk doties, tiklīdz ir iegūts D-lizergīnskābes metilesteris? Vai mēģinājums no tā iegūt LSD būtu tikpat neproduktīvs kā dimantu pārvēršana grafītā? Vai pūles ekonomiski neatmaksātos, vai arī D-LAME pati par sevi ir pārāka pēc pieredzes kvalitātes tā, ka LSD iegūšana no tās būtu bezjēdzīga?
Mani pētījumi šajā brīdī ir devuši ne visai uzticamu informāciju par D-LAME, jo man nav skaidrs, vai paredzētais lietojums ir kā galaprodukts (daži runā par ar to piejauktiem bloteriem ), un, ja tas tā ir, tad pieejamā informācija par devām, vai nu sliekšņa, vai vēlamajām, nav tehniski uzticama, un neizbēgami būs jāsaskaras ar pretrunām..
Tomēr, ja tā potenciāls ir vislabāk sasniedzams kā prekursors, kāds būtu labākais galamērķis ( galaprodukts )? Kādi ir sintēzes ceļi (vai nu jau izveidoti, vai ierosināti), kas būtu jāņem vērā?
Kā mēs varam kopīgi apkopot centienus, lai iegūtu/apstiprinātu noderīgus rezultātus?
Paldies, brāli
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Esteri var pārvērst par skābi, izmantojot procesu, kura izstrādi un pēc tam, izmantojot PyBOP, kā publicēts, es sev neuzspiestu. Skaidrs, ka tas nav pietiekami spēcīgs, lai esteri uzskatītu par labu vielu salīdzinājumā ar LSD, tas var būt LSA prodrogs, kam ir zināma maza deva tādā nozīmē, ka tikai daļa no tā tiks pārvērsta, tādējādi ir nepieciešama nezināma, bet, domājams, lielāka deva. Pastāv zināma iespēja, ka skābe tiek iegūta stiu (neizolēta kā monohidrāts, bet radusies reakcijas kolbā tieši pirms reakcijas ar dietilamīnu). Tam vajadzīga laba plānošana un vairāki izmēģinājumi analītiskā mērogā, kas sniegs informāciju, vai tas darbojas vai ne, bet iznākums nav pareizi kvantitatīvi nosakāms. Vislabāk ir izmantot instrumentālo analīzi, bet TLC (plānslāņa hromatogrāfiju) vajadzētu veikt līdz brīdim, kad ir pieejami 20-30 mg, lai upurētu produkta identitātes apstiprināšanai vismaz ar 1H nmr (protonu) vai LC/MS, ja ir pieejams standarta paraugs (references LSD).
 
Top