Question Griezt/maisīt kokaīnu

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es ceru, ka jums klājas labi, man ir neliels jautājums, vai jūs zināt, ar ko es varētu sagriezt kokaīnu un kā, un, starp citu, ja jums ir kāds video par šo tēmu, es neatteiktos.;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
parasti ar lidokaīns , levamizols
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies vīrietis, un jūs zinātu, kā to izdarīt?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Atvainojiet, bet nē, es tikai zinu, ka daži griezti woth tas jums vajadzētu lūgt kādu, kurš zina, bet griešana ir ļoti slikti, un klienti palaist no jums
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Visbiežāk tiek izmantots maisījums, lai panāktu kokaīna augsto līdzsvaru, atcerieties, ka tas sastāv šādi. Slīpēt tos caur degunu, iet uz leju, lai rīkli, un es supve smadzenēs, Tas ir, lai lietotājs sekot, ka sajūta, ka kokaīna iedarbība ir, ņemot teica, ka mans ieteikums ir izmantot šos 3 produktus, jums ir sajaukt šīs 3 sastāvdaļas fenacetīns, kofeīns, tetrakaīns tas ir labākais, ko jūs varat izmantot Veidojot atsevišķu maisījumu no šiem produktiem parasti ir 15% tetrakaīns, 35% kofeīns, un 50% fenacetīns. Jūs visu sajaucat un tad varat, piemēram, pievienot 25% no katra grama kokaīna vai pievienot 50% vai pat 100%. bet tas jau ir 1 pret 1. Es ceru, ka tev palīdzēs draugs, šādā veidā tu būsi profesionālis ar savu kokaīna griezumu pamatlīmenī.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Protams, lai maisījums būtu omogēns, ir nepieciešams katru produktu labi sasmalcināt, lai radītu ļoti smalku pulveri un iegūtu omogēnāku maisījumu.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Protams, lai maisījums būtu omogēns, ir nepieciešams katru produktu labi sasmalcināt, lai radītu ļoti smalku pulveri un iegūtu omogēnāku maisījumu.
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Labākais griezums ir: kreatīna 40% 40% kokaīna 10% amfetamīna pulveris, sajauc ar elektrisko blenderi, pēc tam pārkausē zem preses ar acetonu.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kāpēc jūs pievienojat kreatīnu, vai šis produkts neatstāj garšu? vai citu smaržu, un, ja jūs tam pievienojat 10 % no tā, cita daļa ir bīstama, es nedomāju, ka cilvēkam, kurš to patērē, patiks šis efekts, bet mani patiešām interesē, kāpēc kreatīns.
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Lielākā daļa cilvēku liek sasmalcinātas tabletes, es neatceros, kādas tabletes tho. Kreatīns samērā labi sajaucas, ja to sajauc, tam nav ietekmes vai riska, ja to šņauc, un tas nesāp degunu.
 
Top