Question Kokaīna HCL kristalizācija. (Palīdziet man, lūdzu, es esmu ekstrakcijas vidū)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Labdien,



Es esmu pa vidu ekstrakcijai es zinu, ka man ir 5% sērskābes šķīdums ar kokaīna alkeloīdiem es zinu, ka nākamais solis ir oksidēšana, bet vai kāds zina, kādi šķīdinātāji man ir jāizmanto, lai iegūtu skaistu kristālisko zivju kauliņu kokaīnu? Piemēram:
PUAhlKJ2VI


Es dzirdēju, ka kokaīna bāzi pagatavo ar acetonu un tad veic pārkristalizāciju ar dietilēteri.

Vai tas varētu būt viss, vai ir vēl kaut kas vairāk?

Lūdzu, palīdziet man, lai es varētu turpināt

Iepriekš paldies.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Es izmantoju 4% amonjaku, lai pārvērstu par bāzi. Pēc sasmalcināšanas un skalošanas ūdenī dažas reizes uzsildiet ūdenī līdz eļļai un aukstajam šokam, tad sasmalciniet to.

2) Izšķīdiniet bāzi 15 ml acetona uz g.

3) Pievieno 0,25 ml sālsskābes 37% uz g un 0,5 ml metilspirta (jeb metanola) uz g.

4) minūti samaisa, tad pārklāj, lai novērstu mitruma nokļūšanu. Ļauj nostāvēties dažas stundas.

5) nogulsnes filtrē caur filtru un piltuvi. Bet iztvaicējiet arī šķīdinātājus, kas izplūduši caur piltuvi, jo tādā veidā jūs atgūsiet vairāk. Vienmēr ir nedaudz ūdens, un es esmu pārāk slinks, lai pagatavotu bezūdens šķīdumu. Bet jauniegādātajam nevajadzētu būt daudz. Problēmas rodas tad, kad tas ir stāvējis 9 mēnešus un puse no tā ir pagājusi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Daudzi cilvēki to nav pārdomājuši par ūdeni un bezūdens un acetonu. Acetons IZRAŽA izšķīdina kokaīna hcl. Tas satur 1 g/100 ml 20 °C temperatūrā. Ūdens daudzums, ko var saturēt 1/2 ceturtdaļas gaisa, ir mazāks par 1 pilienu, tāpēc jums būtu jāatver pudele un jāļauj acetonam uzsūkt visu gaisā esošo mitrumu, tad jāmaina gaiss un tas jāatkārto 20 reizes, lai tajā būtu 1ml ūdens. Apmēram 5 grami molekulārā seiva darbojas zem 0c, un nedēļu laikā var izžūt līdz mazāk nekā 1 daļai uz miljonu. To var lietot atkārtoti, tas darbojas ar daudziem šķīdinātājiem, ļoti labi bloķē ūdeni un ir lēts. 5 g 3A izvelk 1 g h2o.
 
Top