pareiza nabh4 glabāšana

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vai varat dalīties pieredzē par to, kā pareizi uzglabāt Nabh4, un kas notiks, ja mitrums būs pārāk liels? Paldies.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Stikla pudeles ar metāla skrūvējamiem vāciņiem (labāk jaunas, nelietotas), kuru iekšpusē ir mīksts polimēra pārklājums.
Piemērotas daudzu gadu glabāšanai, ja netiek izmantotas pārāk bieži.
Bet pēc pirmās pārliešanas reizi pirmajās nedēļās ļoti viegli jāatbrīvo izveidojies spiediens, bet ne pilnībā jāatver vāciņš.
Vēlāk ūdeņraža spiedienu var pārbaudīt reizi gadā vai aptuveni reizi gadā.
Ir labi, ja iekšpusē ir neliels pozitīvs spiediens, lai temperatūras ciklu rezultātā novērstu mitra gaisa iesūkšanos.
Pēc pirmajiem izlaišanas reizēm 1 litra tilpuma pudelēm sprādziena iespēja nepastāv, jo ūdeņradis tik un tā ļoti lēni noplūst caur polimēriem.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ja tas joprojām ir 1 kg vakuuma plastmasas, svars ir nabh4, vai to var ilgstoši uzglabāt, vai arī tas ir jāsadala 20-25 gramu pudelēs.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Es nezinu jūsu avotu, bet mans pulveris bija ļoti pūkains brīvi plūstošs balts pulveris ar ļoti zemu blīvumu, mazāk nekā 0,2 kg/l,
tāpēc es pārnesu savu 1 kg uz 5x1 l pudelēm.
Acīmredzot nevajadzētu ilgi uzglabāt plānā plastmasā, bet, kad to atvērsiet, labāk stundas laikā pārlejiet visu kilogramu.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet, draugs, vai pastāv iespēja, ka, pārāk ilgi pakļaujot to ārējam gaisam, tas var aizdegties vai eksplodēt? Atvainojiet, es nopirku 2 kg, un 1 kg joprojām ir oriģinālajā plastmasas iepakojumā. Man ir bail, kas notiks, jo man nav daudz informācijas par šo Nabh4.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
nē, tikai nelejiet uz tā skābi vai nesmēķējiet tā tuvumā.
Pagaidām to var uzglabāt HDPE plastmasas pudelēs.
ja pulveris ir pilnībā atvērts un atrodas brīvā saskarē ar gaisu, tad tas lēnām reaģēs ar mitrumu, atbrīvojot ūdeņradi, un kļūs par cietu klinti.
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Labi, paldies par informāciju, draugs. Paldies par jūsu laiku.
 
Top