Question Kokaīna gāzēšanas laboratorijas?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Esmu lasījis, kā karteļi no meksikas piegādā bāzes metamfetamīnu, pēc tam ASV to pārveido par hidrohlorīdu.

Es gribēju uzzināt, vai kāds varētu atbildēt, kāpēc viņi tā dara, kā arī kāpēc tas netiek darīts ar kokaīnu? Varbūt pārāk dārgi par gramu, varbūt pārāk daudz problēmu? Es pieņemu, ka, lai arī kā kontrabandas ceļā tiek pārvadāts šķidrais metamfetamīns, viņi varētu darīt to pašu ar kokaīnu. Man likās, ka esmu lasījis, ka bāze ir lētāka nekā hidrohlorīds, tāpēc tam varētu būt arī ekonomiska jēga.

Domas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Bāzes mets ir eļļaina viela, bet bāzes kokaīns istabas temperatūrā ir cieta viela. Bāziskais metamfetamīns vārās aptuveni 200°C temperatūrā, bet bāzes kokaīns - vairāk kā 98°C temperatūrā.
Metamfetamīns ir daudz cietāka molekula nekā kokaīns, kas ātri noārdās, ja tiek pakļauts atmosfēras apstākļiem bāzes formā . Abi HCl formā viegli šķīst ūdenī, tāpēc es nevaru iedomāties priekšrocības nevienam no tiem. Bāze ir lētāka...🤔🤷 Bāzes kokaīns sver par 10 % mazāk molekulārajā skalā. Teorētiski 100 g bāzes paskābina līdz 110 g HCl.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meth, ir meth, viņi ražo Meksikā vietējie, lai ietaupītu laiku, un pircējam bāzes forma ir labāka.,Kokaīns nāk no mežiem, gatavs pulveris, laiks ir nauda un drošība, ja viņi piegādā tonnas, viņiem nav svarīgi, vai tas ir pulveris vai šķidrā veidā, viņiem jau ir labi sakari sūtījumiem,,,,,, Organizācijas, nav laika spēlēties ar koksa bāzi un tērēt laiku un cilvēku laiku, un zaudēt naudu, kā arīo_Only small fish plays with coke base or mix with other ingridients, to avoid smell, and dogs.
 
Top