kokaīna kristalizācija/attīrīšana

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ikviens
zina, kas ar to notiek vai ko var darīt? sākumā tas bija diezgan stingrs un balts, tas ir bijis maisā un tagad izskatās kā attēlā.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kāds kaut kādā veidā to pārāk sasildīja, un piemaisījums tajā būtībā pārvērtās par karameli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja tā ir sausa līdz kaulam, sasmalciniet to un sasmalciniet/nokausējiet pēc iespējas sīkāk. Uzlejiet uz tās nedaudz ledus auksta ūdens, samaisiet, ļaujiet tai nosēsties , dekantējiet ūdeni un iztvaicējiet to... tā es esmu rīkojies, saskaroties ar līdzīgām situācijām.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Piekrītu viņam. Daži populāri kokaīna atdarinātāji, piemēram, lidokaīns, ūdenī šķīst maz, savukārt kokaīns*HCl šķīst ļoti labi.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Mums šeit bija daži temati. Es to atrisināju, ieliekot acetonā, lai atkal kļūtu ciets.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs varētu to iztvaicēt līdz pusei vai trešdaļai un iebāzt saldētavā, pēc tam to filtrēt un izmantot ūdeni.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
jā, es par to nedomāju, žēl, ka to izmetu prom 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domāju, ka slepenie ķīmiķi vairs nav tādi, kādi tie bija agrāk. Ūdens ir visdaudzpusīgākais pieejamais šķīdinātājs, turklāt tas ir vislētākais. Tam vajadzētu būt pirmajam šķīdinātājam, ko apsverat.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Dažreiz ir ķieģeļi, kas sāk veidot dzeltenīgus virpuļus. Tas izskatīsies pietiekami nevainīgi, un tad bam! Viss ķieģelis iegūs purpura zemes toni ar ļoti dīvainu tekstūru. Es to redzēju 2007. gadā. Puisis raudāja, jo viņam bija 3 kilogrami, kas bija pārvērtušies šādā veidā. Viņš mani lūdza, lai es viņam palīdzu. Strādājot ar paraugu, es varēju atgūt tikai aptuveni 10 %. Atceros, ka izteicu teoriju, ka tas ir saistīts ar mangāna piesārņojumu un ka oksidēšanas posms ir slikti veikts. Es aizgāju prom, jo negribēju, lai viņš galu galā savas problēmas/zaudējumus pārnestu manā virzienā. Kopumā esiet uzmanīgi, kā jūs to uzglabājat. Jūs nevēlaties sliktus pārsteigumus.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi!
Man ir vajadzīga kāda eksperta vai laba amatiera palīdzība
jo man vajag pārvērst sajaukto kokaīnu par zivju zvīņām vai perlamutra kokaīnu, man ir skābes borskābes pārslas.
Tikai vajag, kā zināt

paldies jums visiem atbildes
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi!
Man ir vajadzīga kāda eksperta vai laba amatiera palīdzība
jo man vajag pārvērst sajaukto kokaīnu par zivju zvīņām vai perlamutra kokaīnu, man ir skābes borskābes pārslas.
Tikai vajag, kā zināt

paldies jums visiem atbildes
 
Top