Question Claviceps purpurea/ergot kultūra: vai ir pieprasījums?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Sveiki!

Pašlaik man aug tīra melnzemju sēņu kultūra.
Mans jautājums ir šāds: vai šī sēne ir nepieciešama no šīs kopienas, vai nē? Es gribu zināt, vai būtu vērts censties pārdot tās tīro kultūru.

Labākais,
BioLab
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Fwqbysnero

Tīrs micēlijs aug uz jaunas plates kopš nedēļas
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Tas ir pārsteidzoši, mans draugs, kaut ko es esmu meklējis ilgu laiku, noteikti pieprasīt
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Es noteikti teiktu, ka tā ir pieprasīta, atceros, ka lasīju par ideju ievākt tās ražotos alkaloīdus. Manuprāt, problēma ir tā, ka cilvēki atrod paraugu dabā un tad liek to uz agara un mēģina to pārdot tālāk, faktiski neatrodot vairākus paraugus un nesalīdzinot alkaloīdu iznākumu vai neveltot laiku, lai radītu paaudzes un pēc tam izvēlētos lielāko ergotamīna/līzergīnskābes iznākumu.

Manuprāt, ja jūs piedāvātu paraugus pārdošanai, tas varētu būt sākums kaut kam lieliskam LSD ražošanā.
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Jā, tāds ir plāns. Man ir celms, kas var ražot alkaloīdus uz rudziem, bet ražošana šķidrā barotnē pagaidām nav vislabākā. Es gatavoju mutagēzi, lai uzlabotu ražību. Man vajadzētu redzēt labākus rezultātus pēc aptuveni 6 mēnešiem līdz gadam.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Vai jūs atradāt paraugu brīvā dabā, vai arī kāds jūs ar to svētīja?
 
View previous replies…

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Tas tika atlasīts no savvaļas
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Vai jūs varētu izveidot atsevišķu pavedienu, lai demonstrētu jūsu izmantoto procesu? Ja vēlaties saglabāt savas metodes konfidencialitāti, vai jūs tomēr varētu dalīties ar mums par paveikto?
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nu, jūs varat saprast, ka, tā kā kādā brīdī es vēlos pārdot šo celmu, es īsti nevēlos visu izskaidrot, bet es tomēr labprāt izveidotu atsevišķu pavedienu par to, kā es progresēju. Redzēšu, cik daudz detaļu es tur gribu ievietot!
 
Top