Cbd hasish ar kanabionīdu

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
ņemot vērā cbd hašišu. un tur ir kanabionīdu pulveris.
Kā es varu to pāri?
Hašišam ir cieta konsistence. varbūt to vajag sasildīt? lūdzu ikvienu, kas var palīdzēt. paldies.
 
Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Vai jūs nejauši zināt, kas tas ir noids? Ja zināt / jums ir aptuvens priekšstats, izpētiet dozēšanu un tilpuma dozēšanu un pagatavojiet šķīdumu ar izvēlēto stiprumu. Hašiša sadalīšana var palīdzēt, kad nolemsiet to izsmidzināt.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
100 g cietā afgāņu hašiša. Manuprāt, pietiek ar 2 g kannas. Es tikai nezinu, vai spirta šķīdums uzsūc cbd hašišu. varbūt es to ieduršu un sagriezīšu gabaliņos
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ak, es domāju, ka es pārpratu. Es domāju, ka jūs runājāt par sintētisko kannu, kad pieminējāt pulveri.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2 tradicionālie virtuves katli (viens mazāks par otru). Uz gāzes plīts uzlieku lielāku katlu, ļauju krāna ūdenim tecēt līdz pusei. kad krāna ūdens burbuļo, ielieku tajā mazo katliņu un iemetu cbd vai viltus hašišu. tas izšķīst, es vienkārši pievienoju vēlamo kannu, tā izšķīst, un sajaucu to ar īstu hašišu. Paņemu nelielu karotīti un uzlieju uz plastmasas paplātes (ietinu to folijas paplātē, lai saglabātu svaigumu, pēc tam ir vieglāk notīrīt atliekas), nospiežu to tik stipri, cik vēlaties (ir daudz veidu, kā to izdarīt arī mājās).
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es pārleju mazākā trauka saturu uz paplātes. neliela karotīte ir noderīga, lai izskrāpētu sveķus.😄
 
Top