Question Katinons no fenilpropanolamīna

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Vai PPA var oksidēt katinonā, līdzīgi kā tas notiek ar efedrīnu?

vai metkatinona vietā varētu iegūt katinonu
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tas ir pareizi, jūs iegūtu katinonu no PPA. Lai iegūtu metkatinonu, jūs oksidējat efedrīnu.

Es to darīju ar Džonsa reaģentu un arī kālija permanganāta ceļā... Ir jābūt labākiem veidiem, kā to izdarīt.... tas bija paredzēts manām vajadzībām, tāpēc man pārāk daudz nerūpējās par iznākumu. Labāks veids, kā iegūt katinonu ar augstu iznākumu, ir sākt ar bezrecepšu propiofenonu, ko var iegādāties jebkur... Jums būs jāpievieno broms, bet varbūt jūs varat izmantot bromskābi un lēnām pievienot ūdeņraža peroksīdu, lai atbrīvotu bromu maisījumā un jums nebūtu jāķeras pie elementārā broma..... Tad pievieno etanolu, kas piesātināts ar amonjaku. Ir tikai divi galvenie soļi. Es iedomājos, ka tas būs viegli izdarāms.

 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Paldies par atbildi, lūdzu, precizējiet, kā jūs oksidējāt efedrīnu ar permangantu ? Es izlasīju šo sintēzes aprakstu, un tas izklausās salīdzinoši vienkārši.
Vai jūsu procedūra bija līdzīga, un, ja jā, ko jūs darījāt citādi. Kādu var sagaidīt iznākumu?

 
Last edited:

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jā, tieši šo ceļu es izmēģināju. Tā pati lappuse no roda. Tas bija pirms vairākiem gadiem covid laikā, kad es biju mazliet bonkers no visa brīvā laika manā laboratorijā un es darīju tik daudz narkotiku, cik vien iespējams, par to, ka bija diezgan tālu prom es darīju diezgan labi, man jāatzīst lol (im off visas cietās narkotikas tagad ).... Es nevaru precīzi atcerēties, vai bija kādas variācijas, es tikai zinu, ka tas bija šis process, ko es atkārtoju savā laboratorijā. visas veiktās modifikācijas bija vienkārši pielāgotas manam aprīkojumam. Manā rīcībā esošā efedrīna tīrība varbūt bija apšaubāma, un man tā bija varbūt tikai grams. Problēmas radās, kad mēģināju to attīrīt, un, tā kā tas ir katinons un tam ir karbonils, tas šķīst gan ūdenī, gan nepolāros šķīdinātājos. un ar to nelielo daudzumu, kas man bija, es to visu zaudēju, veicot A/B ekstrakciju.... . Līdz brīdim, kad es izdomāju, kā ekstrahēt efedrīnu ar aptuveni 75% efektivitāti, es jau biju metamfetamīnā...

tbh permanganāts ir diezgan intensīvs, un Džonsa reaģenta veids bija labāks. es atceros, ka domāju, ka daudz. es varēju iegūt kaut ko ar Džonsa reaģenta veidu, kas bija ievērojami vairāk nekā permanganāts... jo jums JĀ attīra, jebkurš atlikušais permanganāts izraisa intensīvu smadzeņu bojājumu... un varbūt tas bija tas.

Džonsa reaģenta metode arī nav bez saviem slazdiem, ar šo metodi ir pieminēta šī baltā vai sarkanā "masa, kas ir ievērojami samazināta iznākuma pazīme"..... Es no tā nevarēju izvairīties, bet kaut ko tomēr dabūju. Tomēr atkal es to daru 20 ml mēģenē ar gramu vienlaicīgi, jo esmu smags narkotiku lietotājs... Tātad...... Hidroksilgrupas oksidēšana benzila stāvoklī (ko mēs darām) ir diezgan vienkārša, cik es saprotu (tās reducēšana līdz metamfetamīnam ir ļoti sarežģīta), un tāpēc varētu būt draudzīgāki, maigāki oksidētāji, kas nebija labi zināmi rodija laikos... piemēram, piridīnija hlorhromāts (PCC). bet man nav ne jausmas par šīm iespējām, lai būtu godīgs.....
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
PCC patiešām nav tik grūti izgatavot, bet es novēroju, ka tā oksidējošās īpašības pēc uzglabāšanas lēnām samazinās, ne ātri, bet diezgan slikti uzglabājamas.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jā, arī es to toreiz to pagatavoju.. tas kļuva brūns dienas vai divu dienu laikā lol.... man bija tik skumji. tik daudz darba tajā tika ieguldīts. Man bija grūti to izžāvēt un noņemt hcl. man nebija arī vakuuma filtra... tāpēc es nevarēju iegūt pulveri, un tas, iespējams, nepalīdzēja..... bet tas bija jauki spilgti oranžs..... vienu dienu. Man tā arī neizdevās to izmantot...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es biju pilnīgi neizpratnē par to molekulu sarežģītību, kuras sintezēju ar to pieredzes trūkumu, kas man toreiz bija... mans pemolīns bija veiksmīgs, lai gan tā nebija daudz, un nevis iznākuma dēļ, bet gan tāpēc, ka vienkārši no profesoriem mācījos, ka vispirms vienmēr vajag izmēģināt kaut ko mazā mērogā.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
wow pemolīns, kas izskatās pēc diezgan sarežģītas molekulas, ko bez pieredzes var pagatavot. Labs darbs lol... Es nevaru iedomāties, ka jūs varētu atrast sastāvdaļas tam bez receptes. Kā tas bija?

Tas ir labs padoms, es esmu izšķērdējis daudz ķīmijas, lai saprastu, ka vispirms man vajadzētu darīt mazos mērogos... Patiesībā es pamanīju, ka, ja es vispirms veicu mazos apjomus, es sevi gandrīz vienmēr apgrēcinu, jo es varēju izmantot vairāk ķimikāliju, jo tas darbojas lieliski lol. Bet tas ir lielisks kontrasts tam, ka es sevi apgrēcināju, jo izmantoju pārāk daudz ķimikāliju, un tas neizdevās.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es atceros, ka tas tika darīts daudzos posmos, jo man pašam bija jāsintezē daži no reaģentiem, es rmember NaOCN tas bija ilgs vārīšanās DMSO veikts ārā un guanidīns no kalcija cianamīda.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es arī veicu efedrīna oksidāciju ar nedaudz dihromāta, un iznākums bija pieticīgs, bet panākums bija pagrieziena punkts, jo es biju pašā sākumā. Es varu ieteikt izmantot ppa aminoreksam (savulaik sintezēju pemolīnu, bet vienmēr biju ziņkārīgs par aminoreksu, ko man tā arī neizdevās izmēģināt). Mīļie sveicieni!
 
Top