Question Vai kāds var man palīdzēt ar plašāku informāciju par to, kā aizsargāt failus/programmas.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Vai kādam no šeit esošajiem ir pieredze vai zināšanas par klēpjdatora / personālā datora šifrēšanu ar USB.

Meklēju kaut ko, piemēram, kad es ieslēdzu savu klēpjdatoru, tajā ir ierobežotas programmas un faili. Tiklīdz es pieslēdzu un atbloķēju savu šifrēto USB, tiek parādītas svarīgās programmas un faili. Tiklīdz šī USB tiek pārtraukta jebkāda iemesla dēļ, šie faili un programmas vairs nav pieejami. Ja USB tiek pazaudēts, failu atgūšana nav iespējama.

Vai kādam ir vairāk informācijas par šo jautājumu. Būtu ļoti pateicīgs.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jūs varat iegādāties ārējo SSD disku un ievietot tajā svarīgus failus un programmas. Labākai aizsardzībai varat šifrēt šos datus, izmantojot programmatūru savā klēpjdatorā/PC, pirms tos ievietojat SSD diskā. Turklāt to var aizsargāt ar paroli. SSD ir lēti, un tiem var būt tāda pati atmiņa kā datoram. Neesmu pārliecināts, vai tas ir tieši tas, ko jūs domājāt, tomēr tas darbosies tāpat (ja jūs izmantosiet atbilstošu programmatūru utt.). Es ceru, ka tas palīdzēs
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Izmantojiet VeraCrypt, lai vai nu izveidotu šifrētu konteineru (šifrētu failu diskā, kas jāatšifrē, lai apskatītu tā saturu, noderīgi šifrēt tikai dažus konkrētus failus), vai vēl labāk - lai šifrētu visu disku, kas vienmēr būs šifrēts, līdz tiks ievadīta parole. Varat arī iestatīt divlīmeņu paroles slazdu gadījumam, ja jūsu valsts tiesībaizsardzības iestādes jūs piespiestu izpaust paroli. Jūs sniedzat viņiem viltus paroli, kas liks izskatīties, ka viņi ir veiksmīgi atšifrējuši disku, bet ir vēl viens šifrēšanas slānis, kurā glabājat īsto saturu, ko vēlaties noslēpt. Tomēr, manuprāt, nepārspējami vislabākā ir iespēja šifrēt sistēmas disku. Izmantojot šo iestatījumu, ikreiz, kad sākat datora palaišanu, pirms pat sāk darboties operētājsistēma, tiek pieprasīta atšifrēšanas atslēga (jūsu iestatītā parole). Bez šīs atslēgas neviens nekad nevarēs pat iedarbināt datoru, ja vien viņam nebūs atslēgas. Tas, iespējams, ir augstākais sasniedzamais drošības līmenis.

Personīgi es domāju, ka ikvienam, kurš nopietni nodarbojas ar šo sūdu, būtu jāatzīst, cik nožēlojami viņi būtu, ja visiem viņu datorā esošajiem datiem piekļūtu tiesībaizsardzības iestādes. Nopietni cilvēki uzstādīt tas nav ļoti grūti, tas ir nepārspējams, un tas dod jums drebuļi jūsu dvēseli. Es tiešām priecājos, ka kāds to izvirzīja šādā pavedienā, piemēram, gandrīz jutos kā mēs visi vienkārši ceram, ka diena, kad tas viss fucks up nekad nenāk...

Un man jāatzīmē, ka VeraCrypt ir pilnīgi atvērta pirmkoda (tas nozīmē, ka programmatūras kodu var apskatīt un pārbaudīt), kā arī pilnīgi bez maksas, un tas darbojas jebkurā galvenajā operētājsistēmā (Windows, Linux, macOS), lai jūs varētu atšifrēt vai šifrēt failus / diskus no būtībā jebkura datora, par ko jūs varat iedomāties.

BRĪDINĀJUMI :
Šifrēšana visai operētājsistēmai tiek piemērota tikai tad, kad dators ir izslēgts, kas nozīmē, ka, ja jūs pārslēdzat datoru miega režīmā, tas NAV šifrēts. Lai to šifrētu, tas vienmēr ir jāizslēdz. Gadījumā, ja datoram tiek atslēgta strāva vai ja klēpjdatorā izlādējas akumulators, dators šādā gadījumā ir šifrēts, jo tehniski tas ir pārstartēts. Un atcerieties, ka tādējādi tiek šifrēts tikai sistēmas disks (disks, no kura darbojas operētājsistēma). Ja jums ir vairākas atmiņas ierīces, ko izmantojat kopā ar datoru, katra no tām ir šifrējama atsevišķi. Ir iespējams iestatīt automātisku atšifrēšanu jebkuram diskam, kad tas tiek ielādēts, taču tas ir diezgan tehniski sarežģīti amatierim. Bet ar to jūs varat iegūt perfektu iestatījumu, teiksim, jums ir sistēmas disks operētājsistēmai un vēl viens disks, kurā glabājat failus. Izmantojot šo iestatījumu, kad sākat darbināt datoru, jums tiks pieprasīta sistēmas diska parole. Ievadiet to, un pēc operētājsistēmas palaišanas otrs disks ar jūsu failiem automātiski tiks atšifrēts (tas notiks tikai tad, ja jūs vispirms veiksmīgi ievadīsiet paroli palaišanai) un būs pilnībā lietojams kā jebkurš parasts disks. Šis ir visērtākais, mērogojamākais un optimālākais veids, kā jūs varat iestatīt datora drošību. Ja pārliecināsieties, ka dators ir izslēgts katru reizi, kad to nelietojat, un ikviens neatkarīgi no tā, kas tas ir un kāda tehnika tam ir, nekad nevarēs piekļūt datoram. Es to garantēju ar absolūtu pārliecību.

Tas ir pašsaprotami, bet parolei, ko iestatāt, ir jābūt garai, sarežģītai un pēc iespējas ļoti mainīgai. Ja iestatāt vienkāršu paroli, tad tehniski kāds varētu pārspēt šifrēšanu un iekļūt datorā. Tomēr, ja iestatāt paroli, teiksim, 10 rakstzīmes un izmantojat burtus, ciparus un nejaušās vietās speciālo rakstzīmi, piemēram, "#, $, *", neviens nekad nevarēs uzlauzt šāda veida šifrēšanu ar brutālu uzbrukumu.

Vēl viens acīmredzams aspekts - jūs nekad nevarat aizmirst paroli. Ja tā notiks, jūs nekad vairs nevarēsiet piekļūt datiem šajā diskā.

Veiksmi šajā ceļā uz brīvību, lai zinātu, ka jūsu dati ir drošībā no ikviena.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Paldies, es to izskatīšu! Liels paldies, ka veltījāt laiku, lai atbildētu uz manu tēmu!
 
Top