Question Vai d-amfetamīnu var izmantot smēķēšanai?

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Vai d-amfetamīnu var izmantot smēķēšanai? Paldies
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
S (+)-metamfetamīna iztvaikošanas entalpija un tvaika spiediens ir novērtēts, izmantojot korelācijas gāzu hromatogrāfiju. Izmantojot dažādus sekundāros alifātiskos amīnus kā standartus, iegūta iztvaikošanas entalpija (58,7 ± 4,3) kJ - mol{sup -1} un tvaika spiediens p = (38 ± 9) Pa. Turklāt ir sniegti vienādojumi, kas apraksta tvaika spiediena temperatūras atkarību standartam un S (+)-metamfetamīnam, aptverot temperatūras diapazonu no T = 298,15 K līdz vārīšanās temperatūrai.

Ziņots par N-etilamfetamīna, vielas, ko 20. gadsimta 50. gados lietoja kā apetīti nomācošu līdzekli un ko pašlaik vairāk ļaunprātīgi izmanto kā dizainera narkotiku, iztvaikošanas entalpiju un tvaika spiedienu atkarībā no temperatūras. Tā fizikālās īpašības ir salīdzinātas ar S (+)-N-amfetamīna - vielas, kuras fizioloģiskās īpašības tas imitē. Ar korelācijas gāzu hromatogrāfijas metodi ir novērtēta iztvaikošanas entalpija (62,4 ± 4,4) kJ-mol-1 un tvaika spiediens (19 ± 11) Pa pie T = 298,15 K.

Es nezinu atbildi, bet mani tas interesē. Atbilde ir šeit, tikai vajadzīga interpretācija
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Tas noteikti nesmēķē tik labi kā metamfetamīns. Vajadzīga lielāka enerģija, lai tvaicētu, un ir mazāks spiediens, kas spiež atmosfēru (tā es mācos, meklējot atbildi).
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jā, ja no tā pagatavo hidrohlorīda sāli, tad tas ir kūpināms
 
Top