Question Vai ir iespējams kaut ko darīt ar meklēšanas funkciju?

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Manuprāt, šajā tīmekļa vietnē ir kļūdaina meklēšanas funkcija. Jūs nevarat meklēt zem 4 rakstzīmēm, un jūs nevarat virknēt vārdus kopā ar defisi. Tāpēc ķīmiskie nosaukumi un cas numuri atgriež nepareizus rezultātus, un nav iespējams meklēt ļoti izplatītus zāļu nosaukumus (lsd, lsd-25, pcp, mxe, dmt, 4-mmc, 2/3 vairuma cas #).
Tātad, ja kāds jautā: "4-mmc sintēze".
Meklēšana atgriež: "Jūsu meklēšanā netika iekļauti šādi vārdi, jo tie ir pārāk īsi, pārāk gari vai pārāk bieži: 4, mmc".
Tad meklē tikai "sintēze"

Tas man sagādā lielas problēmas, jo es nevaru meklēt ļoti bieži sastopamu ķīmisku informāciju. Tomēr viens no apiešanas variantiem ir ievietot vaicājumu starp divām pēdiņām, kas parādīs pareizo rezultātu. Taču situācija ir daudz bēdīgāka jebkurai meklēšanai, ja nav aizņemts attiecīgais lielais vārds. Es nevaru vienkārši meklēt "dcm" , "nmp" u.c., un, izmantojot citus to nosaukumus, netiktu atrasti visi pareizie rezultāti.

Tāpēc es ierosinu šo funkciju pārskatīt, manuprāt, tā nav piemērota šai vietnei, jo tā ir tik retrīva, un lielākā daļa pat nezinās, ka dažos meklējumos var izmantot pēdiņas (lai gan diemžēl tas nevar darboties visiem).

Vai administratoriem ir viedoklis par to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Šeit šeit! Pagaidu risinājums ir izmantot savu iecienītāko meklētājprogrammu un ierakstīt [neatkarīgi no tā, ko meklējat] vietne: bbgate.com , tad tā meklēs šo vietni, nevis visu www.
 
Top