Question Dedzinātas mimozas hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši
Es tikko gatavoju savu pirmo dmt partiju AB ekstrakcijā, un, kā jau tas notiek, es pārspīlēju ar ūdeni, tāpēc uzvārīju gandrīz 1,5L. Šajā procesā sadedzināju diezgan daudz mimozas sānos, arī aktīvā zupa izskatās nedaudz melna. Vai es sabojāju visu partiju? Vai arī tas nozīmē, ka es nevaru iegūt dmt no iestrēgušās mimozas katlā?

Informācija par vārīšanu:
ūdens 2L
Etiķis (9%) 150ml
mimosa hostilis 250g

plānoju izmantot 100g NaOH

Vai ir kaut kas nepareizs ar manu pavāru?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hmmm 🤔 Es nedomāju, ka 150 ml 9 % etiķa ir pietiekams skābuma līmenis, lai ekstrakcija darbotos. Jums ir lakmusa papīrs vai pH mērītājs? Ja nē, apstājieties. Es esmu diezgan pārliecināts, ka jums vajag daudz vairāk skābes, lai no materiāla iegūtu DMT. Jums ir nātrija hidroksīds, kāpēc neesat iegādājies tikpat spēcīgu skābi? Agrāk esmu izmantojis sērskābi, 28 % sālsskābi. Ir pagājuši gadi, bet vai tas nav pH 2 skābums un pēc tam vismaz pH 12 bāziskais?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
My tek A/ B saka pH 4 skābums un 13 bāze
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jā, izskatās, ka jūs to sabojājāt bāzes iztvaikošanas temperatūra izskatās, ka tā ir aptuveni 150f. Ūdens vārīšanās temperatūra ir 212f. Skābes sāls iztvaikošanas temperatūra ir daudz augstāka, bet jūs neizmantojāt pietiekami daudz skābes, lai to radītu. Cik daudz naudas jūs izšķērdējāt? Kā tas, ka jūs neveicāt 29 minūšu izpēti? Es rakstu pētniecisku darbu par to, kāpēc cilvēki izmet naudu, vai es varu jūs intervēt?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Es nepievienoju bāzi, kamēr nepārvietoju zupu burkā
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ko jūs ar to domājāt ?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es cerēju, ka mani aprēķini ir pareizi, jo 9 % etiķskābes ir 1,5 M, tātad man ir 0.. jo 2L dotu hipotētisku pH nedaudz zem 3.. Varbūt es kaut ko izdarīju nepareizi. Esmu arī redzējis, ka cilvēki izmanto daudz mazāk. Vai esi pārliecināts, ka dmT iztvaiko caur ūdeni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
DMT nevarētu iztvaikot, nē. Jums ir 0 kas? Pastāstiet man vairāk par šo 9% etiķi, destilēto etiķi pārtikas veikalā atšķaida līdz 5%. Tāpat kā ikviens cits etiķis. FDA etiķī atļauj tikai līdz 8 % etiķskābes.
10 % etiķskābes pH ir 2,88 %, bet jūs kļūdījāties skaitļos, jo 10 % skābes ir 0,1 mol%, nevis 1 mol%. Ledus etiķskābe ir 100% skābe.
150ml 2,88ph +2000ml 7ph =...6,7 pH.
Jūsu polārā šķīdinātāja pH ir 6,71xx.
Kas attiecas uz pH, ko vēlaties sasniegt A/B, nn-dmt ir ļoti saudzīgs. Citiem alkaloīdiem vajag noteikt 0,5 zemāku skābes pusē un augstāku bāzes pusē. Tomēr es nevaru iedomāties iemeslu, kāpēc tas nevarētu būt lineārs, piemēram, 2 un 12, 3 un 11, 4 un 10. Neitralizējošie ekvivalenti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Neļaujiet man jūs atturēt no turpināšanas. Koku miza ir visdārgākā lieta līdz šim. Iegūstiet kādu īstu skābi. Bet tie 0,88 dolāru lakmusa papīriņi un turpini DMT ir grūta molekula. Tu vari uzlikt liesmu tieši uz tās, un tā iztvaiko neskarta. Daudzas narkotikas sadalās, pirms tās iztvaiko.. tavai mammai droši vien zem izlietnes ir kāds notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis. Tas pietiks. Iegādājies kāpostu galvu, lai pārbaudītu pH neviens nevar aizkavēt tevi atstāt savu ķermeni tagad. 👽👽😉😉
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Esmu redzējis citas pamācības, kurās DMT tiek ekstrahēts tikai ar bāzi un šķīdinātāju, piemēram, naftu, bet bez skābes...?
 
Top