Question BMK regulējums

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Labdien. Kāda veida regulējums ir Eiropā, kad runa ir par BMK 5449-12-7? manam draugam muita konfiscēja 6 kg 5449-12-7 paku, un pēc aptuveni 2 nedēļām viņam to piegādāja. paku nosūtīja analīzei, lai to pārbaudītu.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Tas ir atkarīgs = likums nav tik vienkārši, kā cilvēki domā.
Es gribu teikt - tas, ka kaut kas nav iekļauts regulu sarakstā, nenozīmē, ka jūs par to nevar saukt pie atbildības - katrā valstī ir veidi, kā jums sagādāt nepatikšanas par legālu ķimikāliju pasūtīšanu = tas nozīmē, ka pat legālu ķimikāliju pasūtīšana var tikt traktēta kā mēģinājums ražot narkotikas vai kāds līdzīgs noziegums - es pazīstu daudz cilvēku no daudzām valstīm, kuri arī vadīja tādu biznesu kā es un tagad atrodas cietumā m8.
UZMANĪBU!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Es saprotu, bet tas ir arī pierādīšanas jautājums, ka jūs to gatavojaties izmantot nelegālai lietošanai, jūs to varat arī nopirkt un pēc tam tālāk pārdot. labi, ja jūs sēžat ar ķimikālijām amfetamīna ražošanai mājās un laboratorijas aprīkojumu, un vienīgais, kā trūkst, ir p2np, kas nav nelegāls, un jūs pasūtāt to mājās, tad, protams, viņiem ir spēcīgs pamats jūs notiesāt par gatavošanos narkotiku ražošanai.

bet attiecībā uz to, kad tas ir bmk 5449-12-7, vai tas ir iekļauts kādā narkotiku prekursoru sarakstā?
 
Top