Question Bisq decentralizēta fiat->BTC - kāda ir visdrošākā metode fiat pārskaitīšanai uz BTC?

lexicon_84

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mani interesēja Bisq programmatūras privātums un efektivitāte biznesa nozīmē - man ir grūtības atrast drošus veidus, kā pārskaitīt fiat uz btc, no kuriem es varu vieglāk "tumbulēt", izmantojot ne-KYC btc uz monero apmaiņu. Vai Bisq (P2P tirdzniecība) ir drošs veids, kā saņemt BTC no fiat bankas konta, kam ir identitāte bez spiegprogrammatūras KYC apmaiņas serveriem, piemēram, kraken ? Ja nē, vai ir kādas citas dzīvotspējīgas iespējas no bankas konta saņemt BTC? Kāda ir jūsu vēlamā metode fiat->BTC vai, iespējams, tiešā fiat->XMR.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Es domāju, ka Bisq nav slikts.
Platforma ir droša un ļauj iegādāties kriptonauda bez KYC.
Savā ziņā tā ir līdzīga depozīta pakalpojumam:
1. Pārdevējs un pircējs veic iemaksu;
2. Pircējs veic maksājumu pārdevējam
3. Pārdevējs pārskaita kriptovalūtu
Izņemot maksājuma informāciju, pircējs un pārdevējs no platformas viens par otru neko nezina. Tomēr ir noteikts ierobežojums, cik daudz var iegādāties pirmajā darījumā, un, lai veiktu pirkumu, ir nepieciešama kriptonauda iemaksai. Cenas ne vienmēr ir lieliskas, taču laiku pa laikam parādās labi piedāvājumi.

Privātuma ziņā es to vērtētu ATM>Bisq>Binance un citi. Jebkurā gadījumā, jūs varētu vēlēties darīt coinjoin vai tumbler pēc tam, kad jūs pērkat viņi kripto.
 
Top