Question Labākā tablešu prese un kur to iegādāties?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es meklēju tablešu presi, lai ik mēnesi izgatavotu mazāk nekā 10 tūkstošus tablešu, bet es nekad neesmu tādu iegādājies, kāda ir labākā tablešu prese un kur es to varu iegādāties? Būsim pateicīgi arī par viedokļiem un pieredzi.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Zp9 ir laba izvēle. Tā var izgatavot 9000-16200 tablešu stundā. Iegādājieties to no Alibaba un norādiet piegādātājam, lai to nosūta divās vai trīs kravās.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Lēta un viegli uzstādāma prese.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
neizmantojiet LFA, viņu mašīnas ir briesmīgas, īpaši galda preses. tās ir labas tikai maisītājiem. s3b mašīnas no kent vai pasūtīšana tieši no taivānas vai Ķīnas ir jūsu labākās iespējas. Bet, ja vēlaties izmantot TDP, es iesaku vai nu 1,5, vai 6s, tās vislabāk strādā ar formas presēm.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Vai esat kādreiz iegādājies šādu grāmatu? ja jā, tad kur?

Es neesmu ļoti pārliecināts par iepirkšanos alibaba, jo vēlāk var rasties problēmas ar policiju.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Izmantojiet anonīmus kontus un banku pakalpojumus.
Arī piegādei izmantojiet dažādus nosaukumus un sūtiet aprīkojumu rezerves daļās, tādā veidā jums nevajadzētu saskarties ar problēmām.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Ja jums ir iespējas, lai vietā būtu aizstājēji. vislabāk ir doties caur Ķīnu. saņemiet mašīnu, kas sadalīta 2/3 daļās. TDP ir diezgan viegli samontēt, un tas būtu diskrētāk. LFA sadarbojas ar policiju, manam tuvam draugam pirms pāris gadiem bija viens skrējiens ar šo uzņēmumu, kur viņi katru nedēļu vai aptuveni tā iepirka 100 kg baltā firmapresa (sava zīmola tablešu saistviela/uzpildītājs) un ziņoja iestādēm. Viņiem ir jāziņo par aizdomīgām darbībām, turklāt man šķiet, ka viņu pēcaprūpes atbalsts neeksistē, ņemot vērā manu pieredzi, gandrīz kā tad, ja jūs pirktu tieši no Taivānas vai Ķīnas. jūs varat saņemt tādu pašu iekārtu par daļu no izmaksām, ja jūs pasūtītu tieši no ražotājiem.

ja jūs ieviešat vairāk plānu drošai piegādei no avota, es domāju, ka jums būs mazāk jāuztraucas par LE nākotnē, nekā izmantojot LFA vai citu Apvienotās Karalistes pārdevēju ar bankām un piegādes informāciju, kas saglabāta viņu datoros, kas ir gatavi nodot veco rēķinu, kad vecais rēķins klauvē.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Proti, 100 kg firmapresa katru nedēļu, ko pasūtījis privāts klients, nevis uzņēmums, ir diezgan aizdomīgi.
Viņiem nav citas izvēles, kā vien par to ziņot, ja viņiem rūp viņu bizness.
Bez ģimenes un varbūt tuvākā drauga, cilvēki ir jāuzrauga.
 
Top