Question Labākā liela mēroga sintēze (+100 kg) amfetamīna iegūšanai no P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es gribu rūpnieciskā mērogā ražot amfetamīnu no P2NP, un es vēlos uzzināt, kāds ir labākais ceļš.
paldies visiem!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Labākais ceļš ir vispirms atrast pircējus. esmu pārliecināts, ka jūs pat nemēģināt izgatavot 1 grama skalu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es piekrītu. Es iemācījos, ka visi vēlas izgatavot kg metamfetamīna, kad saņem domu tikai saprast "Ak, sūdi, tas patiesībā nav tik lēti, kā es domāju, jo īpaši tāpēc, ka man nav ne jausmas, ko es vispār mēģinu darīt, un man jāizmanto 3× dārgākas procedūras tikai tāpēc, ka man labākā šķiet pārāk sarežģīta".

Cilvēki bieži vien ignorē arī trauku izmērus, lai tikai tad saprastu, ka "Ak šurpu turpu, ja es gribu pagatavot tādu un tādu daudzumu, man vajag 20 L+ kolbas, kas maksā 4-10× vairāk nekā 1 L variants." Bonusa variants ir "Ak šurpu turpu, pat ja man ir kolba, man vajag 20 L sildīšanas kameru, kas arī maksā tikpat daudz".

Nav teikts, ka tas ir neiespējami. Ir cilvēki, kas to ir darījuši, varbūt es pats esmu to darījis?? Kas zina 🤩... Jebkurā gadījumā, vienkārši saku, ka 99,9 % cilvēku burtiski nav resursu, lai to izdarītu, un, visticamāk, nekad to nedarīs.

Es gribu teikt, ka viņi visi domā, ka ar pirmo vilkšanu saražos kilogramu amfetamīna, bet patiesībā neviena šāda laboratorija neeksistē, ja vispirms neražo mazus daudzumus un tos nepārdod. Nopietni runājot, jums vai nu ir nauda, lai kaut ko tādu darītu, bet jūs esat pārāk vecs, bez zināšanām vai pat baudīt narkotikas, ko jūs izgatavojat, vai arī jums nav naudas (jo ticiet vai nē, jums vajag ēst/dzert, maksāt komunālos rēķinus, savu mašīnu...) yk. Tāpēc jūs sākat ar mazām summām un lēnām kāpjat līdz pašai virsotnei. Bet bez naudas nav laboratorijas. Un kad nav laboratorijas? Nav produkta. Tas ir tik vienkārši, cilvēki. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Un, lai nenovērtētu par zemu slepenā ķīmiķa spēku, bet brā, jūs nevarat vienkārši ieiet ķīmisko vielu piegādātāja noliktavā un nopirkt 50 l benzaldehīda bez jautājumiem. Tev ir jābūt atļaujai, ko uzrādīt kopā ar pamatotu paskaidrojumu, kādam nolūkam tu to gribi izmantot. Patiesībā jūs iemācīsieties diezgan labi izrunāties no šī sūdiem, bet, kā jau teicu, ja jums nav ne jausmas, ko jūs iepērkat, un jūs to darāt, jūs drīz vien tiksiet pieķerts. Pat ja jūs nolemjat izgatavot savu benzaldehīdu no benzilspirta, tas kļūst vēl sliktāk, jo cilvēki to izmanto metamfetamīna tiešai ražošanai. Piemēram, pat ja kaut kas nav prekursors, viņi zina, ko viņi zina, kam cilvēki to varētu izmantot, viņi nav pilnīgi idioti.

Breaking Bad ir lielisks seriāls, bet šī daļa par prekursoriem ir eh. Teiksim, "pārsātināts", lai to apzīmētu viegli. Piemēram, nav iespējams, ka jūs iziet ārā ar mucām, kurās ir feniletiķskābe, kā tas ir parādīts seriālā. Tā ir izdomājums. Tāpēc tas ir seriāls. Tas ir izklaidei. Bet, hei, tas ir smieklīgi. Tas ir pietiekami izklaidējošs, lai šis forums ietu tam pa pēdām lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nav viegls darbs, ticiet man, ar katru dienu, kas paiet, es arvien vairāk pārliecinos, ka labāk dažas dienas strādāt par "pavāru" nopietnai grupai, nekā strādāt savā vietā, ir grūtāk, nekā cilvēki domā.
Acīmredzot ir grūti darīt profesionāli un droši, bet darīt to amatieru veidā un doties uz cietumu ir vieglāk un mazāk grūti, tas ir fakts ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jā, cilvēk, pastāstiet man par to.

Tas nav pārāk sen, kad es patiesībā sāku novērtēt pat darbu, kas saistīts ar lielu daudzumu kaut kā izgatavošanu laboratorijā. Vienalga, vai tās būtu zāles vai kādi citi interesanti savienojumi. Tā bija mana patiesā mīlestība pret ķīmiju, kas mani uztur.

Ikreiz, kad jūtos apgrēcīgi un vēlos to atmest, es vienkārši domāju par to, cik daudz esmu iemācījies šajā ceļā un kā tas fundamentāli palīdzēja manām zināšanām par ķīmiju kopumā. Galu galā es sasniedzu tādu dzīves punktu, kad tas vairs nebija darbs. Tam nebija nekāda sakara ar narkotikām. Pēkšņi man apkārt bija brīnišķīgi cilvēki brīnišķīgā laboratorijā ar brīnišķīgu aizraušanos. Es sapratu, ka tas, ko daru, vairs nav tikai projekts vai veltījums, tā ir retu savienojumu reta pētniecība, par ko daudzi pat nav dzirdējuši vai redzējuši savām acīm.

Es vēlos, lai to, ko mēs darām, neierobežotu bezjēdzīgi noteikumi un ierobežojumi. Es vēlos, lai mūs necenzētu, lai mēs neteiktu to, ko vēlamies, nedarītu to, ko vēlamies, un neņemtu to, ko vēlamies. Es neesmu anarhists. Es nedomāju, ka mums visiem vajadzētu vienam otru nogalināt maznozīmīgu lietu dēļ. Bet es ticu patiesai brīvībai. Daži cilvēki, kurus es pazīstu, un daži no BB foruma dalībniekiem man šķiet patiešām talantīgi cilvēki. Es domāju, padomājiet par to. Mēs visi strādājam šajā ierobežotajā vidē, kur mūs nepārtraukti uzrauga, ko mēs darām. Tomēr mums joprojām izdodas sintezēt savienojumus, par kādiem līdz šim nav dzirdēts valdības finansētās laboratorijās, kuras bieži vien pašas cīnās, lai to paveiktu (runāju, pamatojoties uz reālu personīgo pieredzi).

Es vēlos, lai pienāktu diena, kad mēs pārtrauksim šo neprātu un sapratīsim, ka attiecības starp cilvēkiem un narkotikām var pastāvēt simbiozi bez nevajadzīgas vardarbības.

Pirms narkotiku ražošanas es biju ķīmiķis. Bet es patiesi sāku dzīvot šo apbrīnojamo, piedzīvojumu un mīlestības pilno dzīvi tikai tad, kad sāku ražot narkotikas. Ja esmu spējīgs izgatavot savienojumu, nekaitējot ne sev, ne citiem. Man tas pieder. Neatkarīgi no tā, ko jūs man sakāt vai kā mēģināt mani manipulēt ar savu muļķīgo stāstu par to, kā es izpostīju cilvēku dzīves. Ziniet, ko es redzu? Patiesus, reālus cilvēkus, kas skatās man tieši acīs un pateicas man par to, ka ļāvu viņiem to piedzīvot. Es ļāvu viņiem piedzīvot mīlestību un patiesas laimes sajūtas. Drošā veidā, nekaitējot sev ar netīrām, sūdāmām narkotikām, ko viņi redzēja pirms mana produkta parādīšanās uz ielām.

Fuck war on drugs. Jājebties tiesībaizsardzības iestādēm un visiem ierēdņiem, kas atbalsta šo bullshit. Dzīvojiet brīvi cilvēki. Neļaujiet nevienam jūs pierunāt rīkoties citādi.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Skaisti izteikts, mans draugs.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Vislabākais veids ir iegādāties tieši (p2np)
Es varu nodrošināt kvalitatīvu p2np
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Tā kā es sačakarēju lielu sintēzi, lai iegūtu 100 kg produkta, es daru 5-10x mazāku, jo bija problēmas ar temperatūru/reakciju, un kopš šodienas es raudu par tik daudz zaudētām ķimikālijām. :(
 
Top