Question Benzo reaģentu testēšana

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Kāda ir labākā testēšanas metode, lai pārbaudītu alprazolāma klātbūtni tabletēs, ko iegādājos tumšajā tirgū? Es zinu vairākus testēšanas veidus, bet nekad neesmu izmantojis nevienu no tiem. Redzēju, ka tiešsaistē tiek piedāvāti komplekti, piemēram, testourpoison.com, bet es cerēju, ka kāds no jums, gudrie psihonauti, varētu mani novirzīt pareizajā virzienā. Es gribētu iegādāties nepieciešamās ķimikālijas, kas nepieciešamas kādam konkrētam testam, nevis iegādāties gatavu komplektu. Ja vajadzēs, es nopirksim komplektu, bet man nebūs problēmu to darīt pašam no nulles.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Jūs varat pārbaudīt benzo uz fentanila klātbūtni mājās, izmantojot fentanila testa strēmelīti. Bet citu benzo, piemēram, RC, jūs nevarat to izdarīt mājās ar testu komplektu. Visdrošākais risinājums ir Ramana spektrometrs. Bet es domāju, ka jums nav naudas, lai to iegādātos, tas ir ļoti dārgs. Vēl viena iespēja ir laboratorijas tests, bet arī tas ir dārgs. Vislētākais un visdrošākais, ko jūs varat darīt, ir nopirkt to no drauga, kuram tas ir pēc ārsta receptes.
 
Top