Question Vai amfetamīna pārdošanas apjomi pieaug stimulējošo vielu trūkuma dēļ ASV?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
No tā, ko es saprotu, amfetamīna peļņa ir tāda kā trūcīga, salīdzinot ar metamfetamīnu, bet, cilvēk, visi šeit, ASV, ir beigušies no VISIEM izrakstītajiem stimulatoriem... Vai cilvēki vēršas pie ražotājiem no mūsu kakla? Vai šis ir īstais laiks, lai iesaistītos slepenā amfetamīna vilcienā?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ja ar amfetamīna lietošanu netiek pelnīta nauda, tad jūs to darāt nepareizi. Jūs pilnīgi noteikti varat nopelnīt kaudzi, ja jūsu produkta cena ir samērojama ar kvalitāti, ko jūs piedāvājat. Man personīgi ir augstākas cenas nekā konkurentiem, bet cilvēki nāk pie manis, jo mans produkts vienmēr ir tāds, kā es saku, un viņi zina, ka tas ir labākais. Viņi zina, ka viņi saņem mazāk, bet augstais līmenis viņiem un viņu maciņiem ir vērtīgāks. Viņi arī zina, ka šis ir materiāls, kas salauzīs viņu toleranci, ciktāl tas ir iespējams. Ja tas tiek darīts pareizi un tiek ražots tīrs, spēcīgs amfetamīns, cilvēki vienkārši vairs negrib šo netīro sūdu. Kopumā jā, jūs varētu teikt, ka amfetamīns ir mazāk pieprasīts tieši ASV, bet tirgus tam ir, jo īpaši tad ES. Ir cilvēki, kuri vēlas tikai amfetamīnu, nevis metamfetamīnu.

Pat ja jūs to ražotu nelielos daudzumos ar labi optimizētu sintēzi, jūs vienkārši no tik maz naudas un izejmateriāla iegūtu tik daudz, ka, iespējams, būtu grūti negūt peļņu. Ja esat labs, prasmīgs ķīmiķis un zināt, ka patiesībā jums ir vislabākā sintēze jūsu iespēju klāstā, un cilvēki joprojām sūdzas par cenu, vienkārši nepārdodiet viņiem... Pārejiet pie kāda cita. Ir cilvēki, kuri saprot, ka kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti, pat narkotiku pasaulē.

Šķiet, ka cilvēki to pārsteidzoši ignorē, jo viņi iegūst "kaut ko", bet ne par to ir runa. Punkts ir izdomāt labāko veidu un iespējas katram solim, ko tu sper sintēzē. Ticiet man, ja jūs optimizēsiet savu sintēzi, jūs nopelnīsiet daudz naudas.

Jums nevajadzētu ļaut cilvēkiem šādi nerespektēt jūs un jūsu produktu, ja viņiem nav ne jausmas par šādu lietu ražošanas operāciju sarežģītību.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tāpēc ive vienmēr esmu darinājis tikai sev, ive veidojis daudz ko tikai eksperimentiem, bet esmu apsvēris iespēju nedaudz paaugstināt līmeni un izmantot šo trūkumu. Ive never sold.... Tagad es mācos koledžā, man ir 34 gadi, bet es atgriežos, dabiski, ka es grasos iegūt maģistra grādu ķīmijā, bet šajās dienās ir grūti dzīvot un mācīties koledžā, jo viss ir dārgs..... Tāpēc rodas jautājums, vai amfetamīns vien patiešām ir rentabls. Es nevēlos ražot metamfetamīnu vai N-metilētas vielas... Drīzāk amfetamīnu, meskalīnu, TMA-2 utt. Jebkurā gadījumā paldies, es novērtēju atbildi, tas viss ir patiešām noderīgi zināt.

Bet es gribētu pajautāt, ko jūs darāt, lai pārliecinātos, ka jūsu produkts ir pārāks par pārējo? Vai jūs izšķirojat racemātu tikai Leavo? Destilējat brīvo bāzi?
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Iegādātās izejvielas tiek vienkārši pārstrādātas.
Peļņa var sasniegt 1000%.
 
Top