Vai kāds ir ieinteresēts kopā veikt dzīvsudraba nitrāta iegādi? (tikai Eiropā)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Pirmām kārtām. Atvainojieties administratoriem, ja šī nav pareizā sadaļa.


Domāju, ka esmu tādā pašā situācijā kā daudzi no jums un esmu ķīmiķa māceklis, lai sintezētu savas zāles. Viens no nepieciešamajiem materiāliem Speed ir dzīvsudraba nitrāts, ko ir nedaudz grūti iegūt (lai gan jūs vienmēr varat iegādāties pāris termometrus, lai mēģinātu veikt amalgrammu).


Esmu atradis pāris diezgan uzticamus piegādātājus Indijā ar ļoti labu reputāciju. Problēma ir tā, ka sūtījumi no turienes ir diezgan dārgi. Man ir izdevies atrast dzīvsudraba nitrātu (II) par 700 USD par 500 g pudeli. Tas man ir daudz (tikai 0,1 tiek izmantots šī foruma pamācības izveidē).

Mana ideja ir tāda, ka mēs varētu organizēt pasūtījumu starp varbūt 3 cilvēkiem un ka mēs iegūtu kaut ko lētāku. Man teica, ka sūtījums ir diezgan ātrs un es to saņemtu 1 nedēļas laikā. Un tad es varētu nosūtīt to jums ar aploksni (tikai Eiropā).

Ja Jums ir interese, mēs varam sazināties ar jums pa Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ja atradīsies vismaz daži cilvēki, kas vēlēsies tajā ieguldīt, mēs par to visu samaksāsim. Tādā veidā mēs pārbaudīsim piegādātāju un pēc tam pievienosim to šeit sarakstam. Un lietotāji varēs mums atmaksāt, kad viņi to saņems.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Pagaidiet, vai kāds var paskatīties uz šo https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Es domāju, ka es to atradu, bet, kad es dzirdu, ka to pērku no Indijas piegādātāja, tad es vairs neesmu pārliecināts. Tas ir polisch mājas lapa, kur es gatavojos iegādāties lielāko daļu reaģentu mefedrona sintēzei, bet es meklēju arī ātruma reaģentus cena ir 57 zł par 5g, tātad tas ir kaut kas līdzīgs 12$.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Tas izskatās ļoti labi un galvenokārt Eiropas robežās! Tas varētu būt labāks variants nekā mēģināt to importēt no Indijas. Paldies.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Esmu ar viņiem runājis, un viņi saka, ka nesūta ārpus Polijas. žēl.


Vai jūs zināt vairāk šāda veida lappušu?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Jā, es zinu vēl vienu lapu, bet tie ir ļoti dārgi par 100 g viņi vēlas 118$ un 67$, jo par piegādi uz AK, bet es ielīmēšu jums to https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 un es gribēju pajautāt, vai tiešām ir tik grūti iegūt dzīvsudraba nitrātu jūsu valstī, es vienmēr domāju, ka Polijā ir ļoti grūti iegūt jebkādus reaģentus.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jā, es arī redzēju to ar pol-aura. Es nosūtīju viņiem e-pastu, bet viņi joprojām nav atbildējuši.

Lai nu kā, es domāju, ka esmu atradis kontaktpersonu Polijā, kas var tur nopirkt un nosūtīt uz Spāniju.

€150 var būt mazliet dārgi par 100g, bet dzīvsudraba nitrāta iznākums saskaņā ar amalgrammu šeit video ir 0,1*7g amfetamīna. Tas ir aptuveni 70 g amfetamīna uz katru gramu dzīvsudraba nitrāta. Manuprāt, tas ir vairāk nekā pieņemams rādītājs.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varētu dalīties ar savu indiešu avotu? Vēlētos viņiem pajautāt, vai viņi ir gatavi sūtīt uz Ziemeļameriku, sveiki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ja esat no Spānijas... kāpēc jūs nepērkat dzīvsudraba HCL? ir daudz tīmekļa vietņu, kurās pārdod..... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hei, es esmu ieinteresēts. Lūdzu, informējiet mani PM, ja esat par kopīgu pirkumu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lūdzu, nevērsieties pie kāda no lielākiem ķīmijas uzņēmumiem ar savu e-pastu vai jebkādā veidā, kas var tikt saistīts ar jums personīgi. Tiem bieži ir pienākums ziņot policijai par jebkādiem aizdomīgiem pieprasījumiem. Un neviens no tiem tik un tā nepārdod preces privātpersonām.
 
Top