Question Anaboliski-androgēnie steroīdi (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tā kā šis ir forums, kurā piedalās daudzi ķīmiķi un profesionāļi, domāju, ka AAS tēmu nevajadzētu novērtēt par zemu. Esmu pamanījis, ka par šo tēmu šeit ir tikai raksti.
Vai kādam ir pieredze ar AAS pazemes laboratoriju? Ar gatavošanas procesu, kvalitātes kontroli vai "zīmoliem"? Esmu pārliecināts, ka mēs varētu viens otram palīdzēt.
Lūdzu, nekautrējieties dalīties ar saviem jautājumiem un pieredzi šajā tēmā.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
jā, tas ir ļoti vienkāršs process, vispirmsjums ir iegūt jūsu raws no Ķīnas
tests. enanthate ir tas, ko jūs vēlaties iegūt vispirms un aptuveni 75% no jebkura steroīdu lietotāju uzņemšanas. 95% no
starpmuskulāro injicējamo steroīdu tiek pagatavoti diezgan līdzīgi kā viens otram ar nedaudz vairāk vai mazāk benzil benzonāta, benzilspirts tiek pievienots katram litram tādā pašā daudzumā
katru reizi, jo to izmanto, lai apturētu kaut ko, kas aug šķīdumos, kad tie tiek pildīti pudelēs lietošanai (t.i., baktērijas)
jums būs nepieciešama Buknera kolba, vakuumsūknis, keramikas vai plastmasas filtra piltuves, filtrpapīrs piltuvēm, kas filtrēs eļļu līdz cilvēka injicējamai pakāpei, kas ir kaut kā .02 um filtrpapīrs, atkarībā no daudzuma, ko gatavosiet, būs atkarīgs, cik liela piltuve un bunkurs jums būs vajadzīgi, es atklāju, ka vārīšana nerūsējošā tēraudā ir labi, jūs varat maisīt ar virtuves maisīšanas piederumiem, putukrāsni un izvēlēto sildīšanas avotu, indukcijas plīts ir laba lēta pārnēsājama gatavošanas ierīce, liela nerūsējošā tērauda bļoda ar plakanu dibenu, kas saskaras ar lielāko daļu vai visu indukcijas virsmu uz plīts, indukcijas plīts darbosies tikai ar eļļu bļodā pirms ieslēgšanas. Vienlaikus eļļai var pievienot arī abus benzīlus.
. Ja vēlaties turpināt izmantot šo metodi, dodiet man zināt, un vēlāk es varu uzrakstīt pārējo.
 
Top