Question Amfetamīna eļļa konsekvences

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Vakar es veicu nelielu eksperimentu.

Es atklāti destilēju savu amfetamīneļļu, ko es ar to meam, ir tas, ka.

Es ieliku savu amfetamīneļļu lielā vārglāzē, novietoju to zem dūmvada un sāku destilēt ipa.

Vārīšanās temperatūra sākās pie ~84 °C, un, kad tā pārsniedza 90 °C, es pārtraucu, tad visa ipa bija iztvaicējusies.

Mans jautājums ir, ka amfetaminoila konsistence ir kā suryp un ļoti lipīga.

Krāsa mainījās no spilgti caurspīdīgi dzeltenas uz ļoti tumšu ozolkoka viskiju.

Vai kāds, kam ir tieša pieredze ar vakuumdestilētu amfetamīneļļu, varētu teikt, ka tas izklausās apmēram pareizi?

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jūs, iespējams, runājat par netīro amfetamīna bāzi izopropilspirtā.
Ja pēc reakcijas esat izņēmis ips+amīnu un tikai iztvaicējis ips, jums ir netīra bāze.

Protams, ja jūs saņēmāt amfetamīna sāļus, tad lielākā daļa netīrumu palika spirta un acetona mazgāšanā.

Lai iegūtu destilētu bāzi, bāze jādestilē frakcionāli. Amfetamīna eļļu var destilēt ar ūdens tvaikiem.
Ja jums nav precīzas frakcionētās destilācijas iekārtas, bet vēlaties iegūt tīru eļļu ar gandrīz 100 % amfetamīna saturu, tad netīrā eļļa ir jāizšķīdina ūdenī un jāpanāk, lai PH līmenis būtu 5,5-6, un jāizskalo ar nepolāru šķīdinātāju. Pēc tam eļļu sārmaini atlasiet, ekstrahējiet un iztvaicējiet ekstraktoru.
Apvienojiet visu eļļu un destilējiet ar ūdens tvaiku vai vakuumu.
Kāpēc mēs veicam skābes un bāzes ekstrakciju?
Tā kā jūsu bāze satur ne tikai amfetamīna eļļu, bet arī citas eļļas, kas tiks destilētas kopā ar A eļļu, jūs galu galā iegūsiet rafinētus piemaisījumus un nedaudz amfetamīna, un eļļas sastāvs neatbildīs vēlamajai tīrībai.
Tīrākā amfetamīna bāze ir gandrīz dzidra eļļa ar vieglu zivju smaržu.
Visas pārējās smakas, ja tādas ir, ir produkta sadalīšanās vai piemaisījumi.
Amfetamīna eļļu nedrīkst uzglabāt gaisā, gaisā tā oksidējas līdz karbonātam.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Es dubultoju Hankas teikto par krāsu, man pagāja diezgan ilgs laiks, lai nonāktu pie relatīvi tīra amfetamīna, destilējot eļļu divas reizes, un krāsa ir balta/caurspīdīga. Es pat nevaru tajā atrast nekādu dzeltenu krāsu.

Eļļu destilēšanai īsais ceļš ir lielisks, pirms tam es izmantoju gaisa dzesētāju, jo istabas temperatūra ir vairāk nekā pietiekama, lai kondensētu eļļu tvaikus. Jo lielāka iekārta, jo lielāki zudumi, ja vien, protams, nestrādā ar kilogramiem A-eļļas. Tikai piemērs par zudumiem, vienreiz es destilēju apmēram 40ml eļļas no 1l kolbas, iztukšoju to līdz pēdējam pilienam un domāju, ka varētu izskalot ar kādu skābu dzērienu, lai netērētu, eļļa pielipusi pie sieniņām. Izdzēru apmēram 1/3 no tās maksimums, un man bija ļoti spēcīgs pēriens, būtībā pārāk daudz visās šī vārda nozīmēs.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Paldies par atbildi, ļoti izvērsta, novērtēju to.

Arī man ir pieejama frakcionētā destilācija ar vakuumu, bet es nejauši salauzu savu Liebeg-dzesētāju, tāpēc gaidu jaunu.

Iemesls ir tāds, ka gribēju redzēt, kas notiks, ja es destilēšu atvērtā traukā, salīdzinot ar destilāciju vakuumā.

Ar sveicieniem
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai jūs izmantojat Liebegu ar vakuuma klauzulu beigās? Ja jā, jūsu kolonna garums var būt pārāk liels. gaistošās eļļas labi destilējas īsā ceļā.
 
Top