Looking for a vendor Amfetamīns

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es meklēju, kas man var palīdzēt ar amfetamīna izgatavošanu, es varu samaksāt par mācīšanu, kas man pateiks, kā sākt to darīt no pirmā soļa līdz beigām.

Paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ja kāds no jums pieņemtu naudu, tas būtu uzskatāms par sazvērestību, lai ražotu kontrolējamas vielas.
Tādās vietnēs kā; Erowid, rodu arhīvs, stropa arhīvs, drugs-forum, vespiary, science madness un šeit ir kalns resursu un metožu. Tā ir slikta ideja, un lielākajā daļā vietu tas nav atļauts, barot cilvēku ar karotīti, jo jūs neesat pielicis pietiekami daudz pūļu, lai saprastu piemītošās briesmas. Cilvēki atbildēs uz taviem jautājumiem bez maksas, bet tev pašam ir jāveic izpēte, lai nonāktu pie jautājumiem. Šīs vietnes video sadaļā ir amfetamīna sintēzes videomateriāli, lai jūs varētu sākt. Veiksmi 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kad es izlasīju pirmo rindu, man bija skumji redzēt, ka šī ir tikai vietne kā visas citas sliktā nozīmē. Bet es turpināju lasīt un zinu, ka šī ir labākā vieta. Paldies par to, ka mani
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es tam noticēšu, kad to redzēšu.No visiem cilvēkiem, kuriem esmu palīdzējis, saujiņa piedāvāja naudu, un tieši viens no viņiem patiesībā ir aizgājis un atsūtījis man kaut ko par ieguldīto laiku un pūlēm.Es iesaku ikvienam, kas piekrīt šāda veida pasākumiem, lūgt samaksu iepriekš.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Atvainojiet, es pieņemu maksājumus tikai Sudafed, vai šogad esat saņēmis savas 2 kastes? Es braucu ar autobusu uz aptieku, jums ir ID?
 
Top