Question Amfetamīna sintēze, izmantojot NaBH4 reduktīvo amināciju.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Sveiki visi,

Vai ir arī kāds, kurš plāno sintezēt. Amfetamīnu, izmantojot NaBH4 reduktīvo amināciju no P2NP?
Jo, ja mēs prekursorus pirksim vairumā kopā, tas būs daudz lētāk!
Kurš piedalās?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Es nedomāju, ka kāds patiešām ir ieinteresēts veikt pasūtījumu ar kādu, kuru viņš nepazīst, sadalīt rēķinu, sadalīt pasūtījumu divās daļās un tā tālāk. Godīgi sakot, ja izmaksas ir pārāk augstas jūsu budžetam, labāk meklējiet ko citu. Šis ir nopietns bizness cilvēkiem, kas savu biznesu dara ar galvu un neuzņemsies nekādu risku, lai ietaupītu dažus € vai $.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Dude,
Dažus no maniem labākajiem kontaktiem es pazīstu caur šo forumu, es tos tagad pazīstu personīgi, un es nerunāju par dažiem $ vai €, es runāju par 500 KG no katras ķīmiskās vielas pirkšanu uzreiz, kas ir liela atšķirība, ja jūs šajā biznesā un jūs nemēģināt iegūt prekursorus lētāk, jūs esat nepareizajā biznesā!
 
View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kontakti internetā nav īsti kontakti, bet izmēģiniet veiksmi, tas bija tikai ny Personiskā nozīme.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Un kas to saņems?Un kur?Un pārsūtīšana katram īpašniekam?
Ka loģistika būs dārgāka nekā ietaupītā nauda, ko man nav nekādas jēgas no masveida pasūtījuma.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Tāpēc, kad jums ir reāli kontakti, sāciet savu uzņēmējdarbību ar viņiem, nevis ar kādu no šejienes. Nododody jūs pazīst, un šķiet, ka pat neviens nemēģina pieņemt jūsu piedāvājumu.
 
Top