Question sērskābes alternatīvas

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sērskābes iekļaušanas bīstamo materiālu sarakstā pirms gada dēļ šobrīd ir ļoti grūti iegūt koncentrētu sērskābi.

Šī skābe ir izmantota amfetamīna sintēzes laikā, lai neitralizētu amfetamīna bāzi un pārvērstu to par sāli.
Vai ir alternatīvas sērskābei, lai sintezētu amfetamīna brīvbāzi par sāli? Vai ir kāds cits veids, kā to sintezēt pašam (esmu iesācējs, tāpēc, ja tas ir pārāk sarežģīti, es to nedarīšu)?

Esmu pateicīgs par konstruktīvām atbildēm.

Magic kungs
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Idk vai citronskābe vai fosforskābe būtu piemērota šim darbam?
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Es nejautātu, ja es zinātu atbildi^^ Ja tas darbojas ar jūsu minētajām atbildēm, vai ķīmiskā reakcija ir tāda pati kā ar sērskābi. Vai ir kādas īpašas iezīmes, kam jāpievērš uzmanība?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
mans komentārs bija domāts pieredzējušākiem, lai atbildētu
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Var aizstāt ar fosforskābo, bet ar ūdeni ir fukky, lai tiktu galā. citrāts ir iespējams*, idk, cik tas ir stabils. tartrāti ir higroskopiski, tāpat kā mandelāti un askorbāti, vismaz amfetamīnam.
Ja esat ES, man ir sērskābe, pārbaudiet manu sarakstu.
Uzmanieties.




*https://www.bmj.com/content/1/4457/870
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@Mr.Magic

Ja var nopirkt sērskābi 20-50% akumulatoriem u.c., var viegli izvārīt ūdeni Sērskābe Bp 337c Ūdens Bp 100c
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kopš 2012. gada beigām jums ir nepieciešams gala lietotāja paziņojums par ķīmisko vielu, tostarp sērskābes, iegādi, vienalga, kādā koncentrācijā. Tāpēc pašlaik nav iespējams to iegādāties likumīgā veidā
 
Top