Brīdinājums. Neizmantojiet SIM.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Tajā pašā laikā, kad es rakstu šo ziņu, es saņemu nelielu informāciju par vieglu 0/dienā eksp par SIM.
Pietiek nosūtīt jums 1 SMS ar pasīvu ielādes kodu, un sūtītājam būs piekļuve, lai dzirdētu visu, kas notiek jūsu tālrunī.
Jūs nesaņemsiet nekādus paziņojumus, pat īsziņas, tas ir apslēpts.
Pēc sms nosūtīšanas *hakeris* saņem zvanu, un viņš var dzirdēt nepārtrauktu audio plūsmu no jūsu tālruņa dinamikas. (apmēram 1 stundu)
Pārbaudīju to pats un biju šokēts.
Padomi:
1. Nerunājiet ar nevienu par darījumiem, ja kāds tālrunis atrodas vienā telpā ar jums!
2. Nesaki nekādus trigerus vārdus, kas var būt saistīti ar nelikumīgām lietām.
3. Atjauniniet tālruņus uzreiz pēc jauna atjauninājuma iznākšanas.

(Pārbaudīts Ukrainas gsm tīklā, no maniem 2 tālruņiem)
Bet tas pat darbojas jebkurā valstī, bet pie robežām.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs varētu sniegt mums pamācību, kā to izveidot ?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Vienīgais, par ko esmu dzirdējis, ir tā sauktās " klusās sms", kas ir tur, lai noteiktu tālruņa atrašanās vietu, izmantojot radio sistēmu, nekādu GPS vai ko tamlīdzīgu.

Atkarībā no jūsu valsts policija var izmeklēt tikai (nezinu) 2 mēnešus.
Ja jums nav daudz ko slēpt, iztīriet savu Aparent un multimediju ierīces, un jums vajadzētu būt labi, ja jūs turēsiet kājas mierā nākamās dažas nedēļas, lai bseeve situāciju.

Neskaitot to, ka ar šo metodi nav iespējams izsekot tālruni tieši 100% atrašanās vietā.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

imo. tas īsti neko nemaina. mans padoms kā neprofesionālim, bet arī ne n00b būs:

- Tas dod piekļuvi SU iestatījumiem, un tad jūs varat mainīt daudz vairāk iestatījumu un informācijas, kas ir diezgan viegli pieejama ikvienam, kam ir mazliet IT prasmju.

- pārbaudiet visus savienojuma iestatījumus! ( pārliecinieties, ka nav atvērtu portu, izslēdziet GPS un kanālu brīdinājumus (piemēram, katastrofu vai ārkārtas ziņojumus).

- pārbaudiet un atinstalējiet visas nevajadzīgās programmas un izslēdziet visas atļaujas un automātisko ziņošanu tām programmām, kuras izmantojat.

- Neesmu pārliecināts par to, bet, izmantojot viltus eSIM, tas izklausās labāk nekā izmantojot parastu SIM karti.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
PS. šķiet, ka LoRa Meshtastic nākotnē var būt laba saziņas alternatīva, vai arī vecās labās nesošās pidžonas ;)
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
vai meshtastic ir kaut kas līdzīgs walkie talkie, esim ir arī laba alternatīva
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Jā, tas ir kaut kas līdzīgs starp walkie-talkie vai ham radio un mobilo tālruni. decentralizēta beztīkla sakaru sistēma. :)
 
Top