Question Par kristālmetāla reakciju

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Es mēģinu izgatavot metamfetamīnu ar Shake'n Bake metodi. Es mēģināju to darīt pāris reizes. Bet ar reakciju vienmēr rodas problēma. Reakcija nekad nenotiek. Es nezinu, kāpēc?

Mana metode ir apmēram šāda. Amonija nitrāta (viena glāze) un pseidoefedrīna tablešu (3 līdz 4 kastītes) pievienošana, pēc tam ielejot benzolā vai etanolā.

Diemžēl manā pilsētā nav nevienas no šīm lietām; Coleman degvielas vai starta šķidruma.

Pēc tam es pievienoju vienu litija strēmeli. Un sārmu (1/4 tases). Bet es zinu, ka reakcija sākas nekavējoties. Bet manā gadījumā tā nenotiek. Nekas nenotiek, tāpēc man jāzina, kur ir problēma! Kopš pirmās reizes, kad veicu reakciju. Tā nostrādāja!! Toreiz es izmantoju Kerosonu.

Es izsmēķēju pulveri, vienkārši ievietojot trauku saldētavā, neizmantojot HCL gāzi. Pēc tam filtrēju tikai šķidrumu.

Tātad, nobeigumā, Mans jautājums ir, kā reakcija notiks atkal, izmantojot tikai manu ierobežoto slikto rīkus lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jums ir nepieciešams ogļūdeņražu šķīdinātājs, piemēram, Coleman/toluols/ksilols/ksilols/kerosols.Kad metamfetamīna pamatā ir NaOH pudelē, tas vēlas pāriet uz ogļūdeņražu šķīdinātāju, tas nepāriet uz etanolu.Es nekad neesmu lietojis benzolu, tāpēc par to nezinu, bet paturiet prātā, ka pat nedaudz ūdens reakcijas pudelē var apturēt reakcijas norisi.Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu izvēlētais šķīdinātājs ir pēc iespējas sausāks gan amonjaka gāze, gan NaOH pudelē ir bāziski, kad spiediens pudelē palielināsies, tas pārveidos efedrīna hcl par efedrīna brīvo bāzi, lai reakcija varētu notikt.Es pieķertos petrolejai.Vai esat mēģinājuši izmantot zippo šķiltavu šķidrumu, iespējams, tas ir vispieejamākais šķīdinātājs vairumā valstu.

Paturiet prātā, ka, izmantojot datortehnikas veikalu kā šķīdinātāju un skābju avotu, var iegūt nekvalitatīvu produktu.Shake and bake ir metode, kas var radīt piesārņotu produktu.Ja jums ir labs efedrīna avots, izmēģiniet klasisko bērza reakciju, kondensējot jebkuru bezūdens amonjaku.Tā radīs daudz tīrāku produktu nekā s/b jebkad varētu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jūsu minētā metode ir briesmīga un maz ticams, ka tā darbosies. Vai jums ir saite uz faktisko metodi? Ja jūs šīs tabletes neekstrahēsiet, visa tajās esošā ciete visu to sabojās. Esmu lasījis 100 metožu variantus, un neviens no tiem nebija tik slepens. Es grasos pierakstīt, kā saindēt savus draugus ar nereaģējušu Sudafedu un litiju 😅. Es redzēju, ka šis pavediens ir vecs, bet es jau atbildēju, tāpēc man nācās to izmantot. Mans 😞
 
Top