Question Par 4MMC un 3MMC

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Viņš cilvēkiem,

Esmu kādu laiku ar dažiem cilvēkiem narkotiku forumā runājis par 4MMC. Runāja par cenām un par to, cik ļoti viņiem patika 4MMC, bet tur reģionā tas nekur nav atrodams.
Mans jautājums tagad ir ; ar sintēzi šajā forumā, kas tiek izmantota, lai izgatavotu mefedronu (4MMC, MMCAT,MIAUW, DRONE), vai jūs izgatavojat oldschool mefedronu, kas tika izgatavots 2012 vai tas ir cits variants. Es to jautāju, jo viņiem ļoti patiktu, ja tirgū varētu atrast 4MMC no tā laika, bet tas nekur nav atrodams. Cilvēki, kuri saka, ka pārdod 4MMC, būtībā pārdod 3MMC.

Kāpēc tas tā ir? Tā kā 4MMC un 3MMC abas ir aizliegtas, bet kāpēc tiešām tirgū ir tikai 1 no tām, nevis abas. Es zinu atšķirību eiforijā, bet sintēzē nav lielas atšķirības vai es kļūdos? Tātad, kāds ir iemesls tam.

Vai kāds varētu informēt mani vairāk par to

Paldies
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
nav šaubu par kādu, vārds tiesā ir svarīgāks par pierādījumiem lietā
zāļu ražošanā jums ir no 3 gadiem minimums maksimums 15 gadi
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ko, pie velna, jūs sakāt. Kādā kino valodā jūs runājat. Tā nav ne tuvu atbildei/informācijai, ko es meklēju. Nevienam, kurš ražo narkotikas, nav jāatgādina par cietumsodu, ko viņš var saņemt. Es domāju, ka jūs esat nepareizajā forumā nekā.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nav "vecās skolas" 4-mmc. Molekula ir tāda pati vienkārši pirms aizlieguma to izgatavoja īsti ķīmiķi, kuriem bija standarti un etaloni. Pēc aizlieguma organizētā noziedzība pārņēma ražošanas daļu, un viss, pēc kā viņi tiecas, ir peļņa, tāpēc ir vecā un jaunā meph
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
ķīnieši sākumā nezināja, vai viņu produktam ir kāda iedarbība tas bieži bija piesārņots ar metilamīnu un citiem piesārņotājiem tagad jūs varat saņemt tīru produktu, paši rūpējoties par kvalitāti lielām organizētām grupām ir vienalga, un nauda ir svarīga.
 
Top