Looking for a vendor A sākt.. Bet joprojām ir nepieciešama palīdzība

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tātad esmu iegādājies pilnu destilācijas komplektu un tagad man ir visas galvenās iekārtas, kas nepieciešamas, lai sāktu eksperimentus, bet es joprojām esmu iestrēdzis, ar ko sākt lietas. Vai man vajadzētu izmēģināt P2NP---->P2P------>Meth?

Vai arī man vispirms vajadzētu mēģināt sintezēt kaut ko tādu kā mefedronu?

Vai kāds varētu man piedāvāt cietu prekursoru, ko es varētu pagatavot un kas mani virzītu pareizajā virzienā, vai arī kādam ir kāda laba metode nitroetāna pagatavošanai.

Man ir pārliecība, ka varu sekot labi uzrakstītām instrukcijām un video ceļvežiem, ja kāds var palīdzēt brālim!?????? Man ir izmisīgi nepieciešams paplašināt savu ķīmijas pieredzi.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Jebkurš?

Ļoti vēlos iemācīties, lai izveidotu kaut ko noderīgu, kas nav pārāk sarežģīts vai ko tādu, no kā es varētu gūt kaut kādu peļņu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien. Atvainojiet par garo atbildi. Es iesaku jums sākt ar 4-MMC, jo tā ir diezgan viegla sintēze un tai ir labs iznākums, un to ir lēti ražot. Kādi prekursori jums ir? Jūs varat atvērt Listing un sameklēt, kas jums nepieciešams.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Paldies par atbildi G.
Mani, protams, interesē 4-mmc izgatavošana, bet es vēlos 4-metilpropiofenonu izgatavot pats, nevis pirkt to internetā.

Man ir jautājums arī par šo prekursoru, vai 2-jod-4-metilpropiofenons būtībā ir tas pats, kas 2-brom-4-metilpropiofenons, un vai abus var izmantot 4-mmc iegūšanai?

Tuvākajā laikā sekos līdzi šeit ievietotajam videoierakstam par 2-jodo-metilpropiofenonu un informēs, kā man veicas.

Paldies, draugs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, tikai atšķirīgs halogēns, reakcija tāda pati (mehānisms). Jodam teorētiski šai reakcijai vajadzētu būt labākai.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lētāk iegādāties nekā izgatavot. Ja jūs to darāt lētāk nekā pārdodat, jums ir nepieciešamas īpašas rūpnieciskās iekārtas.
Jā, bet jodoketons uzglabāšanas laikā ir nestabilāks, no tāda paša jodoketona daudzuma iegūst mazāku iznākumu nekā no bromoketona (molārais aprēķins). Un cena ir augstāka.
Tur viss ir vienkārši, galvenais ir reakcijas beigās labi atdalīt vara pulveri.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ja atrodaties ASV, man ir CAS#96-48-0 tirgus aptuveni 2200 litru mēnesī un gaidīšanas saraksts 5k litru apjomā šobrīd. Ja jūs varētu to izgatavot mums ASV, jūs ātri kļūtu par ļoti bagātu cilvēku.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc ir ļoti viegli pagatavot nav nepieciešams īpašs aprīkojums 2-jod-4-metilpropiofenons To var pagatavot mikroviļņu krāsnī un 4mmc vīna pudelēs, kas ir īsts pārtraukums slikti
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Manuprāt, mēs runājam par 2 dažādām lietām. Es runāju par GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jums ir gadījies zināt, kā to izgatavot, kādas kvalitātes tas ražo, vai jūs esat ASV ar kādu kanālu. Šobrīd es varu dabūt visu, ko vēlos, izņemot šo.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Es jums nosūtīju sintēzi, ja tā tiek veikta pareizi, rodas vienmērīgs produkts ar nulles ķīmisko smaku. Tikai sāļa.
 
Top