Question Daži jautājumi par kokaīnu un tā griezumu

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Hei, puiši,
šī ir mana pirmā ziņa, un es ceru, ka neesmu pamanījis, ka uz šiem jautājumiem jau kaut kur citur ir sniegtas atbildes. Iepriekš paldies par jebkādu palīdzību un šim forumam kopumā, ir patiess prieks šķirstīt visu šo kvalitatīvo saturu šeit uz foruma!

Tagad par manu jautājumu/problēmu. Par laimi, kā jau man un maniem draugiem, mums bija iespēja redzēt un lietot kokaīnu Kolumbijā, patiešām labu kokaīnu no uzticama avota. Es esmu vairāk neregulārs kokaīna lietotājs un lietoju tikai ļoti labu kokaīnu, kas atbilst Eiropas standartiem. Pirms es apmeklēju Kolumbiju, tā sauktais "zivju zvīņas" bija mans mīļākais, tas izskatījās sulīgs, un visi testi, ko es veicu (ātrie testi un arī enerģijas kontrole), man teica, ka tas ir ļoti tīrs (es esmu nosūtījis enerģijas kontroles paraugus, kuros bija 85-95% kokaīna, un tajos netika atrasti nekādi griezumi - vismaz ne aktīvie vai zināmie griezumi). Es biju ļoti apmierināts, arī mani klienti un visi pārējie par kvalitāti.

Tomēr Kolumbijā mēs redzējām arī šo zivju zvīņas kokaīnu, taču manu uzmanību piesaistīja matētāks kokaīns, kas nemaz tik ļoti neizskatījās pēc zivju zvīņām. Tas bija daudz tīrāks. Mums ir kolumbietis draugs, kurš nav īsti aizrāvies ar biznesu, bet arī saka, ka ir atšķirība, kas galvenokārt ietekmē Eiropas kokaīnu (vai katru eksportēto kokaīnu vispār). Es tam tiešām negribēju ticēt, lai gan zināju, ka tur kaut kas notiek.

Pirms dažām dienām meklēju informāciju par šo jautājumu un atradu pārdevēju Apvienotajā Karalistē, kurš tieši pārdod to materiālu, kas, šķiet, ir griezums. Viņš to sauc par "imitācijām", viņiem vajadzētu padarīt kokaīnu kā zivju zvīņas, ko visi vēlas, un arī tam ir tāds pats efekts + tas var pastiprināt kāpumu. Arī viņi to reklamē kā nenosakāmu ar enerģijas kontroli un arī pēc mazgāšanas vēl vajadzētu palikt 80-90% no visa produkta, ja sagriež 1:1. Viņi arī piedāvā kaut ko, ko sauc par supermix. Un daudzi citi griezumi, lai manipulētu ar kokaīna optiku, lai vairāk Eiropā iecienītu stilu.

Dāvinājām baseriem kādu mūsu nesagrieztu materiālu, viņi bija šokā un teica, ka jau sen nav piedzīvojuši tik tīru kāpumu. Tātad mani jautājumi ir šādi:

Vai kāds nojauš, ko tieši viņi izmanto, lai to sagrieztu?
Kā viņi panāk zivju zvīņu izskatu?
Kā kokaīna mazgāšana nenomazgā, ka no tā izgriež?
Kāpēc enerģijas kontrole to nevar noteikt?

Vai es esmu vienkārši idiots? Es ceru, ka nē, bet varbūt jūs, puiši, varat man pateikt haha

Mīļie sveicieni, burvis
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Sveiki,
Es nojaušu, kādu vielu viņi izmanto, bet negribu šeit rakstīt, lai reklamētu šo metodi. Nav neorganiskas vielas, kurai ir stimulējoša iedarbība an kuru nevar noteikt ar modernām analītiskām iekārtām, piemēram, GC-MS. Iespējams, ka šis pārdevējs melo.
presējot kokaīna hidrohlorīda pulveri
viela ar tādām pašām ķīmiskajām īpašībām.
Kas ir enerģijas kontrole?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Paldies par jūsu ieguldījumu, patiešām to novērtēju!

Man ir arī ideja, es gribētu DM to jums. Vēlos uzklausīt jūsu viedokli!


Es arī par to domāju.


Vai pietiek tikai ar spiediena izdarīšanu? Esmu redzējis slikti piespiestu kokaīnu, kas bija ciets, bet tam nebija tās šī šīfera/zivs zvīņojuma tekstūras.


Tas ir viens no populārākajiem pakalpojumiem eiropā, lai pārbaudītu narkotikas. Skatīt vairāk šeit -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Es tās pārzinu =) Šī laboratorija ir ievietota ieteicamo laboratoriju sarakstā (Analitycal Chem sadaļā).
Jā, gadījumā, ja šī koka ir pietiekami tīra vai pārkristalizēta ražošanā
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Esmu redzējis daudz tīra 95%+ kokaīna bez zivju zvīņu izskata, domāju, ka tas ir atkarīgs no veidošanās procesa. Kad kristalizējas kokaīna sāls, lielāks dzesēšanas laiks, manuprāt, rada šādu izskatu. Tas ir tikai mans ieteikums.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Vai pēc nospiešanas ir jābūt atdzesēšanas laikam? Formā ar šķīdinātāju pirms žāvēšanas procesa?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Labdien, ko jūs domājat? Atvainojiet, es pilnībā nesaprotu, ko jūs vēlaties pajautāt.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Es domāju to pārkristalizēt, lai tai būtu zivju zvīņas izskats. Ja es gatavojos pārkristalizēt, tad pēc tam vajadzētu dzesēšanas laiku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Jums nav nepieciešams to sildīt.
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, vai vari man nosūtīt ziņu DM, kā tu saglabā zivju zvīņveida izskatu, kad griež?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
BB foruma politika ir pretrunā ar jebkādiem izgriezumiem. Eksperti šādus padomus nesniedz. Pārdod tīru produktu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tas ir interesants priekšstats un konkurē ar teoriju, ko esmu uzskatījis par patiesu, taču jūsu teorijas vērtība slēpjas pamatotā fizikā. Līdzīgi kā tad, kad cilvēks atkvēlina tēraudu, ļaujot tam lēni atdzist, tiktu dots laiks molekulām normalizēties un izslēgti tādi trūkumi kā iztrūkstošas molekulas režģa struktūrā. Viendabīgākai kristāliskajai struktūrai acīmredzot būtu spožāks izskats. Par to es jau kādu laiku esmu domājis. Pēc tam, kad izlasīju par mikroviļņu starpniecību izraisītu reakciju un dipolāro svārstību un izlīdzināšanu, ko izraisa mikroviļņu starojums... ja es uz sekundi uzspridzinātu kokaīnu, izlīdzinot visu molekulu dipolāro orientāciju, vai tas nepadarītu to neticami kristālisku un spīdīgu?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Izklausās pēc zinātniskās fantastikas (par kokaīnu). =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Man patīk labas sazvērestības teorijas
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Es sapratu jūsu ideju, bet esmu gandrīz pārliecināts, ka tā nedarbosies tā, kā jūs vēlaties.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tiesības. Jo mikroviļņi svārstās 900-2500 reižu sekundē, un mēģinājums panākt, lai molekulas apstājas, nav pat iedomājams, bet kā būtu ar elektromagnētisko lauku, kas nesvārstītos. Ja es būtu domājis, ka tas ir iespējams, es jau būtu to izmēģinājis. Mikroviļņu krāsnīs var veikt iespaidīgas reakcijas unc5x tikpat ātri, bet problēma ir tā, ka ir vajadzīga īpaša mikroviļņu krāsns. Lielākā daļa mikroviļņu, ja tās iestatāt uz 60,% jaudu, tā vietā, lai 1200 W mikroviļņu krāsns izstarotu 720 vatus, tā vienkārši cikliski mainās, 100 % jauda 6 sekundes un pēc tam 4 sekundes izslēgta Tas nedarbojas labi, varbūt jūs varētu uz magnetrona uzlikt reostatu vai mainīgu rezistoru/potenciometru, bet, ja jūs to visu gatavojaties darīt, jūs varētu.
Kā arī izmantot osciloskopu un op un tā jūs varat samazināt
frekvenci līdz 900 Hz un likvidēt reostatu. Es, iespējams, atturēšos, līdz es zinu mazliet parastās ķīmijas, lai to izdarītu.
Tas, ko neesmu minējis, ir konkurējošā teorija par kokaīna spīdumu. Tā ir tāda, ka ūdeņradis, lai gan ir gāze, tomēr ir metāls. Periodiskajā tabulā tas ir kopā ar sārmu metāliem. Arī zinātnieki nesen ir radījuši elementāru metālūdeņradi, saspiežot to dimanta vice, un teorētiski uzskata, ka gāzes milžu centrā ir šķidrs un ciets metālūdeņradis. Metāls ir spīdīgs, bet, ja mainās H+ JONI ( PH, BET NAV ŪDENS), tad C-hcl paliek disociēts kā kokaīns 1+, H+, OH- un Cl-, tādējādi atmosfēras apstākļos tas nav metāla halogenīds un tam nav metāla īpašību. 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Paldies. Izklausās pat loģiski tādam cilvēkam kā es, kurš ne īpaši aizraujas ar ķīmiju.
 
Top