Broma sintēze ar labākiem iznākumiem nekā ar klorīna metodi.

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Sveiki, puiši
tā kā es neesmu redzējis šo sintēzi šeit, es tikai gribēju to pievienot, jo labā ol klorīna metode ir kinda shit
tā rada lielu piesārņojumu ar kloru un praktiski izšķiež broma sāļus.

Tātad tas, kas jums ir nepieciešams, ir:

- KBr, NaBr

- sērskābe

- stikla destilācijas iekārta

- H2O2 ar koncentrāciju 12 % vai vairāk

(stehiometriju var veikt pats kā kārtīgs "ķīmiķis").

brīdinājums broms ir toksisks, un bez gāzes uztvērēja, gāzmaskas un reducējoša šķīduma tuvumā es nevienam nerekomendētu to darīt!!!

Kopējā reakcija ir divpakāpju, kur pirmajā no sērskābes un NaBr/KBr tiek iegūts HBr.
KBr+H2SO4 --> NaHSO4+HBr

un pēc tam otrajā posmā HBr oksidējas ar H2O2
H2O2 + 2HBr --> 2H2O +Br2

lai sāktu visu šo procesu, pievienojiet visu KBr rbf un pārklājiet to ar lielu ūdens slāni (lai iegūtu nedaudz labāku iznākumu, es ieliktu rbf ledus peldē).
lēnām pilināt sērskābi
ļauj maisīt apmēram 1 h.

Pievieno H2O2, vienlaikus atdzesējot bromu.

pēc tam, kad destilācija būs pabeigta, broms ar ūdens slāni virsū būs pieņemšanas kolbā.

ielej destilātu seperācijas piltuvē un atdali apakšējo broma slāni no ūdens slāņa (es ieteiktu neizmest ūdeni, jo tajā joprojām ir broms un tas ir noderīgs dažos bromēšanas procesos).

pēc tam ielieciet bromu atpakaļ piltuvē, pievienojiet sērskābi, dažas reizes sakratiet un izdzēsiet un pēc tam novājiniet apakšējo broma slāni.

Lai pilnībā attīrītu bromu, es ieteiktu to destilēt, lai atbrīvotos no sērskābes, bet tas nav obligāti nepieciešams.

un lai uzglabātu bromu, es ieteiktu to uzglabāt ampulā, jo tam patīk bojāt vākus un tas ir bēguļojošs mākslinieks.
Lai uzzinātu, kā to pagatavot, vienkārši noskatieties šo Nila sarkanā video:

Labu veiksmi un labākas ražas drosmīgiem karavīriem.
 
Top