rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Labdien, skolotāji, lūdzu, atbildiet. Kāpēc morfolīna hidrohlorīds saslapstās noslēgtā traukā? Vai ir veids, kā morfolīna hidrohlorīdu izžāvēt pastāvīgi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Tā kā tas ir hiroskopisks un uzsūc ūdeni Jums tas ir jāuzkarsē, lai tas atbrīvotu ūdeni, un jāuzkarsē burka, ja cerat, ka tas paliks sauss (kas ir smieklīgi, jo tas ir šķidrums. Palīdzētu arī inerta gāze.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Hēlija gāze ir pieejama un lēta. Lūdzu, pastāstiet man, kāds ir tās daudzums un pareizais veids, kā to izdarīt. Paldies
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Hēlijs ir grūts, jo tas ir vieglāks par gaisu. Jūs vēlaties kaut ko smagāku, lai tas nokristu burkā argons ir standarts, bet oglekļa dioksīds varētu strādāt par $0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ar pāris silīcija dioksīda paciņu ievietošanu cepeškrāsnī un ļoti labu izžāvēšanu (vai jebkuru desikātu) un pielīmēšanu pie vāka, iespējams, pietiktu, lai izžāvētu gaisu, pieņemot, ka jūs sākāt ar sausu morfilonu.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Es gribu, lai, piegādājot morfolīna hidrohlorīda pulveri 500 g maisos klientam, tas būtu sauss. Viņi pārbauda produktu ar pirkstiem un nožēlo pirkumu pēc tam, kad pieskaras morfolīnam un ir slapji. Vai CO2 gāze ir labs risinājums?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jā, man arī nepatīk, kad mans kokaīns ir mitrs, es pērku 3,5 g, un pēc tam, kad maisiņš atstāts atvērts uz nakti, tas varētu būt 2,75 vai 3. Es maksāju 50 vai 75 dolārus par ūdeni.
Ja tas būtu manā vietā, es to turētu maisiņos ar atvērtu virsmu siltā un sausā vietā vairākas stundas. Piemēram, cepumu kārtu cepeškrāsnī, tik zemu, cik vien tas iespējams, uz pāris stundām. Vēl viena alternatīva ir žāvējoša materiāla iepakojums. Tie var būt 0,02 dolāri par gabalu. Izgatavots no kafijas filtra vai saglabāta tējas maisiņa. Tajā var būt akmeņsāls, Epsoma sāls, māls no jūsu pagalma, rīsi..... Es varētu nosaukt vēl vismaz 10 lietas, vienkārši ielieciet tās cepeškrāsnī uz zemas temperatūras vai kādā citā siltā vietā uz pāris stundām, lai viss mitrums tiktu izdzīts, un pievienojiet tās maisiņiem. Ja varat, negatavojiet maisiņus lietainās dienās. Pārbaudiet relatīvo mitrumu, mēģiniet strādāt, kad tas ir zems.
 
Top