4mmc - aminācija DCM. Daži jautājumi

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Labdien, es tuvojos tam, lai nomainītu šķīdinātāju, ko pašlaik izmantoju. Izvēle, zināmu iemeslu dēļ, krita uz DCM, ne mazāk, skatoties apakštekstos no tur pievienotās sintēzes uz DCM, es uzzīmēju šādas proporcijas:

100g bk4 300ml dcm un tam 200ml m40 ūdens šķīduma. Viss karsēts un maisīts 2h 40 grādu temperatūrā.

Nu, un es jau tikko gribēju ķerties pie tā, bet tēmā ar 4mmc kristalizāciju atradu kādas personas izteikumus, kurai, manuprāt, spriežot pēc viņas izteikumiem, ir lielas zināšanas šajā jautājumā. Apkopojot informāciju no vairākiem viņas ierakstiem vienā, iznāk apmēram tā:

100 g bk4 250 ml DCM, tam 150 ml m40 šķīduma ūdenī, reakcija ilgst 4 h 32-36 °C temperatūrā (38 °C temperatūrā DCM vārās, un tas ir jāizvairās, lai neveidotos piemaisījumi), kur pusi m40 pievieno sākumā, bet otru pusi pēc 1 h no reakcijas sākuma.

Un šeit ir mans jautājums, vai tiešām ir saprātīgi reakcijas veikt 5 grādiem zemākā temperatūrā, bet 2 h ilgāk? Vai tas patiešām būtiski ietekmēs iznākumu un iegūtā produkta tīrību? Saskaņā ar šīs personas teikto, veicot sintēzi 32-36 grādos 4 h laikā, no 1 kg 2b4m iegūst aptuveni 670-690 g miltu, kristālos 640-650 g, kas ir lielisks rezultāts.

Vai kāds zina, kāds ir labākais m40 daudzums, ko pievienot 1 kg bk4, veicot sintēzi DCM iepriekš minētajos 40 grādos 2 h un 32-36 grādos 4 h?

Sveicieni:
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Mans draugs darīja nedēļu iet šādā veidā viņš iegūt 30g pulveris haha forma 100g 2b4m ir sūdi sintēze padarīja savu sevis jūs redzēsiet
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jums ir video, kas veikti tāpat kā zēni parādīt
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Tātad, kādu šķīdinātāju, kādas proporcijas un cik ilgu laiku kādā temperatūrā jūs iesakāt?
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jums ir video forumā, kā veikt uz benzēna
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Šonedēļ izmēģināju šo metodi. bija 10 kg 2b4m slodze. 4-mmc izrādījās apbrīnojami tīrs un sniegbalts. iznākums bija 6,67 kg kristālos.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
svarīgs punkts. šī persona rakstīja, ka viņš skāba ar bezūdens 30 % HCl šķīdumu izopropanolā. Es šādu šķīdumu nevarēju atrast, tāpēc skāstīju ar bezūdens 20% HCl šķīdumu dioksānā. Manuprāt, tas ir svarīgi, jo parastā 40 % sālsskābe satur 60 % ūdens, un ūdens sevī izšķīdina 4 mmc. tas varētu radīt ievērojamus zudumus.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jūs izmantojat hcl skābi un sajaucat ar
dioksānu ?
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Nr. sālsskābe ir 40 % HCl šķīdums ūdenī. sālsskābes dioksāns ir 20 % HCl šķīdums dioksānā (dioksānu izmanto ūdens vietā kā šķīdinātāju HCl). šādus šķīdumus var atrast mūsu veikalos Bulgārijā. dioksāns atšķirībā no ūdens nešķīdina 4-mmc.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
izopropilhlorīds tas, ko krievu valodā izmanto viņš neizmanto hcl skābi un sajauc ar ipa, bet viņš jums tīru izopropilhlorīdu
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
kad kristalizējas ūdenī, kastīti nekavējoties ieliek saldētavā un nogaida 12 stundas ??
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Liels paldies par atbildi. Vai jūs izmantojāt metodi, kur 1 kg bk4 dodat 2 l m40 un sintēzi veicat 2 h 40 grādu temperatūrā, vai arī tikko minēto metodi no šī speciālista, t. i., 1 kg bk4 1,5 l m40 un reakcija 4 h 32-36 grādu temperatūrā?
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Diemžēl manā valstī vienīgais HCL, ko var iegādāties, ir HCL ūdenī.

Vai es varu HCL ūdenī pievienot acetonam, piemēram, proporcijā 1:10 un pēc tam iegūto šķidrumu izžāvēt virs MgSO4, lai atbrīvotos no visa ūdens?
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kādā temperatūrā turējāt trauku ar kristalizācijas šķidrumu? Es saprotu, ka tas bija pilnīgā miera stāvoklī?

Jūsu palīdzība man ir nenovērtējama. Liels paldies
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Veicu 1kg bk4 1,5l m40 un reakcija 4h 32-36C temperatūrā.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
ja izmantojat HCl ūdens šķīdumu, neatšķaidiet to ar acetonu. rīkojieties šādi: pēc metilēšanas un organiskā slāņa mazgāšanas ar ūdeni organiskajam slānim pievienojiet vienādu tilpumu etilacetāta (es pievienoju 16 litrus etilacetāta). un pēc tam pievienojiet neatšķaidītu HCl (40% šķīdumu ūdenī). Pievienojiet sālsskābi un labi samaisiet, līdz pH ir 3-6 robežās. pēc tam visu masu ielieciet saldētavā -20C temperatūrā uz 15-20 stundām, lai viss labi sasalst. -20C temperatūrā ūdens zaudē spēju šķīdināt 4-mmc sevī. pēc tam produktu filtrējiet. iznākums būs labs.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Es atstāju trauku pagrabā pilnīgā miera stāvoklī + 4C temperatūrā.
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
Jāsaka, ka metode, kad reakciju veic 2 stundas 40C temperatūrā, dod tādu pašu 4-mmc iznākumu. bet, filtrējot 4-mmc, tas kļūst brūns, bēšs. pēc tam tas daudzkārt jāmazgā ar acetonu, lai nomazgātu netīrumus un padarītu to baltu.
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
mefedrons pēc paskābināšanas kļūst brūni dzeltens, jo ir pievienots pārāk daudz sālsskābes, un tam ir tāda pati krāsa, ja ph ir 6, tad mefedrons ir balts.
 
Top