Question 4CMC sintēze

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Sveiki visi !!
Es ceru, ka pareizā sadaļa jautāt, es meklēju forumā pilnu sintēzi 4CMC , onlu, ko es atradu info ir "jūs darīt to pašu kā 4mmc tikai swith ar vienu produktu ", man ir daži jautājumi par to kāds var man palīdzēt ar to?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Man arī ir daži jautājumi par šo jautājumu, kāda ir tādu savienojumu kā 3cmc un 4cmc vēlme? Visi 4mmc, ko pēdējā laikā esmu redzējis, tika pārdoti kā šādi, un es nevaru saprast, kāpēc. Es tikai vēlos saprast, kāpēc ražotāji un izplatītāji ir pārgājuši tikai uz šo vielu pārdošanu un acīmredzamu sausumu attiecībā uz īstajām 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
jo nederlandē bija likumīgi spānijā tas pats.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
jā, bija. Es redzēju vairāk 4mmc, kamēr 3mmc bija likumīgi. Tagad neviena no vielām nav legāla, bet tās, kas ir sūdīgākās, ir daudz izplatītākas.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
jo, ja būtu likumīgi, viņi ražotu daudz kg/tonu, tagad ir nelegāli, un viņi joprojām ražo, jo viņi zina visus sintēzes posmus lielā mērogā, viņiem visi tine ir vieni un tie paši klienti, un bizness joprojām iet vienkārši.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, vai NL/ES ražotāji un/vai tālākpārdevēji ir tik bezrūpīgi, ka pat tad, ja viņiem būtu lieli krājumi, pat 4000 kg, kas ir tik mazs piliens, salīdzinot ar to, cik maksā ražošana vai pat iepirkšana vairumtirdzniecībā, ka viņiem no tā jāatbrīvojas - pārdod kā 4 mmc par to pašu cenu? Tā ir pilnīgi aplama uzņēmējdarbības prakse, un tāpēc lielie vairumtirgotāji, iepērkoties šajā reģionā, vienmēr riskē. Lieliskas cenas, bet (parasti) viņiem ir pilnīgi vienalga, ko viņi pārdod, un tie nav cienījami avoti, kuriem vispār vajadzētu būt šajā tirgū. Galu galā cilvēki dzīsies pakaļ peļņai, un sūdi turpinās ripot lejup.

Es runāju no tiešsaistes darījumiem kopš SR1 - es esmu redzējis to pašu shēmu uz skalošanas un atkārto ar lielām operācijām, kas darbojas ar daudziem nosaukumiem, kas aizbēgs ar laupījumu, kad monēta ir augsta, situācija ir mazliet karsts, vai tā vienkārši bija labs palaist. Protams, jūs atradīsiet tos atkal parādīsies pēc vairākiem mēnešiem, lai darītu to visu no jauna. Tas, protams, ir lielāks jautājums, man ir saistīts ar jūsu atbildi par to, kāpēc viņiem ir pedālis šo trash "jo viņi darīja daudz"

Pārdodot produktu kā kaut ko tādu, kas tas nav, apzināti, un tāpēc, ka jūs vēlaties saglabāt savu peļņu, lai izkrautu kravas automašīnas ar maisījumu, ko jūs izvēlējāties ražot/pirkt vairumtirdzniecībā, lai apietu likumību, ir uz jums kā uzņēmējdarbības zaudējumus. Domāšanas process šajā gadījumā ir smieklīgs un arī apkaunojošs. Pārdodiet to par to, kas tas ir, aizpildiet pieprasījumu pēc tā, ko cilvēki patiesībā vēlas ar īstu 4MMC, un ikviens, kam patīk šie romāna pakāpju bērni, var tos iegādāties pēc saviem ieskatiem.

Nu, tas ir pietiekami bitchin par šo pavedienu, es esmu pārliecināts, ka kāds glābējs nāks, tīrākais no mefedrona kristāli spīdot gaismu drūmu trash ridden katinona tirgū, un mēs visi priecāsimies, dejot kails ielās, un, protams, sākt milzu mefedrona orgija.
 
Top