Question 4-metilpropiofenons

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, es būtu ļoti pateicīgs par palīdzību

4-metilpropiofenona sintēze


Atradu video, kurā parādīts, kā, izmantojot propionilhlorīdu (aq), toluoluolu un alumīnija hlorīdu, bet nevaru atrast propionilhlorīdu mūsu valstī. Vai ir alternatīva propionhlorīdam vai varbūt cits veids, kā pagatavot 4metilpropiofenonu?

Paldies
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Nē, es to neesmu darījis. vai jūs pats iepriekš esat veicis metedrona sintēzi? Mēs vakar izdarījām partiju (pirmo reizi), un mums ļoti nepieciešams padoms, jo kaut kas mūsu procesā gāja greizi. Produkts deg kā ellē, un tas izskatās ļoti kristālisks un pulverveida?
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Vai jums ir nepieciešams KU kristāls?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
@Antihero999

Mēs vakar veicām metedrona sintēzes partiju (pirmo reizi), un mums ļoti nepieciešams padoms, jo kaut kas mūsu procesā gāja greizi. Produkts deg kā ellē, un tas izskatās ļoti kristālisks un pulverveida?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Legit?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

Manuprāt, tas ir forši, ka jums ir kaut kas, uz kā jūs varat balstīties. Kad jūs sakāt, ka tas deg, vai tas nozīmē, ka esat to izmēģinājis? Vai tas kaut ko darīja?

Es jautāju par 4 metilpropiofenona atbildēm, jo šķiet, ka mēs ejam pa to pašu ceļu un mums ir tādas pašas problēmas.

Tātad, domājams, jums ir 2-Bromo-4-metilpropiofenons jūsu metedrona sintēzei, un es esmu ziņkārīgs, vai jūs atradāt veidu, kā pagatavot 4 Metilpropiofenonu, ko jūs izmantojāt, lai izgatavotu 2-Bromo-4-metilpropiofenonu? Vai arī galu galā jūs iegādājāties?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Es sintezēju 4-metilpropiofenonu no toluola un propionilhlorīda, ko var iegūt no propionskābes.
Reakcijas nav no patīkamākajām, tāpēc es vienmēr iesaku iegādāties jau gatavu 4-metilpropiofenonu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Savdabīgs blēdinājums. Es gribu spēt izgatavot visu no tā, kas ir legāli pieejams, bet tagad mēs runājam par 4 līmeņu nenoteiktību :cautious:

Pavisam drīz es būšu kā kāds viduslaiku alķīmiķis, kas saliecies virs verdoša katla un skrāpē reaģentus no baziliška naga.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Pēcpusdienā vai jums saiti propionilhlorīda sintēzei paldies
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Šeit ir vairākas lejupielādes un jauka diskusija par proponilhlorīda sintēzi . Lielākoties prekursori ietver nepieejamas ķīmiskās vielas, bet ne visas receptes. Es redzu, ka tā ir pārdošanā Ebay, ja esat drosmīgs. Kad es sapņoju par tā izgatavošanu, es sapņoju par Vikipēdijas lapā minēto metodi, izmantojot fosgēnu, ko es varu pagatavot no nātrija hidroksīda un acetona.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Balinātājs plus MEK atdala hloroformu, pēc tam izmanto to, kas paliek kā blakusprodukts, propionskābes iegūšanai, izmantojot haloforma reakciju.

pēc tam propionskābi izmanto, lai no propionilhlorīda ar benzoilhlorīdu iegūtu propionilhlorīdu
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
No kura kontinenta jūs esat? Man ir 4-metilpropiofenons tikai 1l, bet tā darba klase. Un, ja jūs meklējat visas iespējas, jūs varat atrast 2b4mp gatavu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es nevarēju jums ļaut to visu nopirkt. Tālāk nātrija hidroksīda notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis un acetons, vakuumdestilācija, sveiki, fosgēns. Fosgēns un proprionskābe = sveiki, proprionhlorīds, proprionhlorīds+toluols = sveiki, 4-metil-propriofenons.🤔🤔 Es domāju, ka tas ir pareizi.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Šajā jautājumā mēs esam kaut kur nonākuši..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es ceru, ka drīzumā sāksim to darīt. Es sēžu uz proprionskābes pudeles. Es šaubos, vai gatavot fosgēnu savā mājā, es dzīvoju pilsētā un man ir 2 mazi bērni, kurus, cerams, neizdosies saindēt, bet man nav izdevies dabūt parametilproprofenofonu ASV. Es nejauši saskāros ar šo tēmu, kas ir lieliski, jo es nevarēju atcerēties vai atrast fosgēna sintēzi, izmantojot prekursorus, ko es varētu iegādāties. Cerams, ka tas liks manai atmiņai satricināt. Kad jūs lasāt 100 lapaspuses dienā, sintēzes procedūras, tas kļūst duļķains, mans prāts.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Es gribēju iegādāties 4-metilpropiofenonu


Tāpēc man jāzina, kāpēc to izmanto smaržās

Kad to aizturēs muita, man jāsniedz viņiem pārliecinoša atbilde, tātad vai es zinu, kā to izmanto smaržu sastāvā?
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Vai kādam no jums ir video par sintēzi
4-metilpropiofenons
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nu ir video par propriofenona metilēšanu un ir video par 4-mp bromēšanu šīs vietnes video bit es nedomāju, ka ir viens par propriofenonu, bet ir vairāki veidi, kā to.. Frīdela-krafta propionilhlorīds un benzols, ketonizācija starp benzoskābi un proprionskābi un vēl daži citi, domāju proprionilhlorīdu un ksilolu ar alumīnija hlorīdu varbūt es šobrīd diezgan smagi par to domāju. Manuprāt, uz rodija sintēze no proprionskābes līdz pseidoefedrīnam iet caur propriofenona starpproduktu. Izmantojot ksilolu, jūs sākat ar para metiliem abos galos, tāpēc 4-mp gadījumā šī reakcija tiek izlaista.
 
Top