Question 3MMC un 4MMC smarža?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Esmu sācis skatīties dokumentālo filmu par 3MMC, un dīleris apgalvoja, ka tam nav 4MMC raksturīgās "kaķu čurumu" smakas un ka daži cilvēki šā iemesla dēļ dod priekšroku 3MMC.

Vai tā ir taisnība? Vai 3MMC nav vai ir ļoti maza smaka salīdzinājumā ar 4MMC?

Kas izraisa 4MMC smaku? Es pieņemu, ka sintēzes laikā veidojas blakusprodukts?
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Tā ir taisnība, ka 3-mmc ir daudz mazāk smirdīgs nekā 4-mmc jeb mefedrons. Papildus tam, tās smaržo pilnīgi atšķirīgi:

Kas attiecas uz 3-mmc, vistuvākais, kas man nāk prātā, ir noteikta veida medicīniskais ģipsis (vācu zīmols "Leukoplast" ;)).

Attiecībā uz 4 mmc "kaķu čurumu" smaku:
Es lietoju meph kopš 2009. gada un dzīvoju ar kaķiem vēl senāk, un, ja godīgi, kaķu čurkstēšana man ir analoģija, ko es nekad nebūtu izdomājis... ;)

Īstam pirms aizlieguma meph (spīdīgi balti cukura kristāli) lielākoties bija tā smaka, kas piemīt dažām dzelzceļa biļetēm vai bankas izrakstiem, kad tie tikko iznāk no printera (nevis mājas vai biroja printera, šeit runāju par publiskiem bankomātiem/biļešu termināļiem).
Tad pievienojiet vieglu hlora tablešu (peldbaseiniem) smaržu, un viss ir kārtībā!

...iespējams, ka ir kādi prekursoru vai pārkristalizēšanas šķīdinātāju atlikumi (ko es nevaru precizēt), jo pēc pienācīgas pārkristalizēšanas smaržas gandrīz nemaz nepaliek.


Kas attiecas uz visiem pēc aizlieguma meph, ko esmu nācis degustēt kopš tā laika, tad manis iepriekš aprakstīto smaržu lielākoties aizēnoja agresīvas kanalizācijas tīrīšanas līdzekļa tipa smakas, plus kāda šķīdinātāja paliekas, kas tika izmantots sintēzē, plus tas asaroti rūgtenais/pīpīgais broma dzēliens :/.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
^ Tāpat kā iepriekš,
Bet daudzas no Meph partijām, kas man ir bijušas agrāk, nāca ar shēmu plākšņu smaržu. Apdegušām iespiedshēmām, ja tam ir jēga.
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
pēdējo 7 gadu laikā visiem 4-MMC l saņēmu bija laba kaķu čurāšanas smaka kā 2011. gadā, bet efekts bija pazudis, un 3-mmc nav šīs smakas un ja arī nav labs, manuprāt, bija laiks, kad l atceros 2012. gadā, kad cilvēki pārdeva 4-MEC kā aizvietotāju, tas sūds bija ok 30min. :)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jūs visi kļūdāties. 3-MMC un 4-MMC smaržo vienādi 98% tīrības pakāpes+
Jebkurš netīrs metkatinons var smaržot kā "kaķu čurkas" nereaģējušā bromocetona atlikumu dēļ.
Tīrs, kristālisks 4-MMC smaržo pēc farmaceitiskiem līdzekļiem.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Jā, kā jau minēju, pēc kārtīgas re-X veikšanas 4mmc gandrīz nav palikusi nekāda smarža/garša... tomēr lielākā daļa klientu to nedara, tāpēc es teiktu, ka gan jautājumam, gan atbildēm šeit ir savs pamatojums...

+Toprojām, pat tīrākajās 4mmc partijās, ko es saņēmu 2009./2010. gadā, bija šī izteiktā iepriekš aprakstītā smaka, kas bija pilnīgi neesoša pat visnetīrākajās un netīrākajās 3mmc partijās, kas man jebkad nonāca rokās (tās bija ārkārtīgi rūgtas un vispārīgi pretīgas, bet bez kaķu čurkas/shēmas plates/biļešu printera/hlorīna/drenāžas tīrīšanas līdzekļa tipa smakas).

Varbūt 2b4m un 2b3m jau būtiski atšķiras pēc smaržas? Nekad neesmu saskāries ar šo materiālu... ;)
 
Top