Question #3 vs #4 H jautājumi un priekšlikums

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tātad,
Es uzaugu uz #4 H vai ECD, līdz fent pārņēma . Kad es pamodos ar tirgiem, es sapratu, ka pastāv dažādi h veidi. es vienmēr uzskatīju, ka h, pie kura biju pieradis, ir no Afganistānas, kas, kā vēlāk uzzināju, bija nepareizi. Mans jautājums ir tāds, ka es pamanīju, cik lēts ir #3 H galamērķis Eiropā. Es biju pārsteigts par zemajām izmaksām. Mans jautājums ir, vai ir iespējams kaut kā turpināt #3 un sintēzi, lai izveidotu #4? Iespējams, ka es personīgi nemēģināšu, jo mana zinātne un matemātika nav atbilstoša. Tomēr es gribētu zināt, ja kādam būtu pietiekamas zināšanas un intelekts, vai to varētu izdarīt? Cenu starpība ir gandrīz 120 USD. Es pieņemu, ja to varētu izdarīt, tas būtu. Bet tomēr j jājautā ziņkārības dēļ.....vai tas ir iespējams?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lai mēs varētu atbildēt uz jūsu jautājumu, atklājiet izmantotos nosaukumus (#4 H, ECD, #3).
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroīns, #4 heroīns, ecd=east coast dope (no Čikāgas līdz NY).
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 bija brīvā bāze, un #4 bija sāls versija, vai ne? Es pieļauju, ka brīvā bāze varētu būt lētāka tāpēc, ka ir grūti nopirkt tik daudz HCl bez aizdomām? tas ir tikai spekulācija, loģiski, ka brīvai bāzei vajadzētu būt dārgākai, ja iedarbība = cena, jo nekas nesamazinātu iedarbību brīvās bāzes versijā. Tad atkal es esmu diezgan pārliecināts, ka diezgan liela daļa H lietotāju labprāt šņauc H, kas vienkārši nav iespējams ar brīvās bāzes versiju.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
es domāju, ka viņš domā brūnās h no afganistānas pārveidošanu baltajā h no āzijas.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vai "Ķīnas baltais" nav tikai ielas nosaukums ar fentu piesātinātam heroīnam?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
atpakaļ "the/my" dienas,s.. china white bija baltais heroīns no Āzijas. atvainojiet par pārpratumiem
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Labi, paldies par skaidrojumu :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tagad jā. Bet savulaik China White bija augstas klases heroīns no Ķīnas.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana tieši par to es brīnos. Lielu daudzumu Afganistānas brūnā n pārveidošana par augstas kvalitātes balto.....ja tas ir iespējams, vai, ja ne, tad kāpēc?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vēl viens mazliet jautrs fakts.....Vienu brīdi patērētāji varēja izvēlēties fr daudzus fentalogus, fent u u.c. . Tad it kā federālās aģentūras piedraudēja tirgus moderatoriem par ieroču tirdzniecības atļaušanu, visu, kas saistīts.ar cilvēku tirdzniecību, un fent, ko tās uzskata par iekšzemes terorismu. Tādējādi China White vai sintētiskais h kļuva par vispārīgiem terminiem fent vai fent/h maisījuma apzīmēšanai. Diemžēl tagad ppl.dunno, ko viņi pērk. Agrāk varēja apskatīt veidus n vispārējās devas, salīdzinot ar citiem. Tagad tas ir noslēpums. Tas padara to daudz mazāk drošu. Pārdevēji, manuprāt, ir kompensējuši, izlaižot vājāku produktu, un daži veidi ir novecojuši. Es ļoti šaubos, vai jūs varētu atrast karf jebkurā tirgū. Ja atrastu, tas būtu 99 % sagriezts. Valdība centās, bet nesaprata, ka, ieviešot noteiktus ierobežojumus, faktiski padarīja to mazāk drošu patērētājiem. Ņemot to vērā, es priecājos, ka neviens nepārdod ieročus, ppl, eksotiskos dzīvniekus. Es vienmēr smejos, ka summa traks sieva joprojām mēģina nolīgt slepkavu internetā. Es atceros, ka savulaik bija milzīgs krāpniecisko ieroču tirgus. Tas bija pilnīgi viltots. Neviens neko nesaņēma. Bet ppl turpināja sūtīt monētas vairāk nekā 6 mēnešus. Gaidot pie savas pastkastītes lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vai jūs arī zināt, vai H eiropā ir kvalitatīvs, vai arī tas viss ir sagriezts ar fent un visu šo sūdi?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Es nedarbojos Eiropā, bet man teica, ka Fent vēl nav pārņēmis šo tulkojumu
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
nē, tas nav kā štatos. lielākoties brūnā eiropā.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 nav ASV, izņemot dažus tiešsaistes pircējus. Arī izcelsme, manuprāt, ir atšķirīga. ASV esmu dzirdējis, ka lielākā daļa nāk no Kolumbijas, bet visur citur - no Afganistānas. Esmu dzirdējis, ka #3 jāpievieno arī citrusaugļi. Lielākajās ASV pilsētās lielākoties nav pat melnā darvas, lai vai kādu iemeslu dēļ......
 
Top