240% amfetamīna iznākums.. kas notiek!?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Nesen sintezēju 2 amfetamīna partijas ar daudz lielāku iznākumu, nekā tām vajadzētu būt. abām ir diezgan spēcīga smarža, un amfetamīna konsistence pēc izžāvēšanas uzreiz pēc sintēzes ir ļoti cieta, ar cukuru līdzīgu konsistenci.

vienas partijas iznākums bija 18,16 g, lai gan tam vajadzēja būt ne vairāk kā 4,52 g.

kas varētu būt nepareizi?


sīkāka informācija:

Lai redzētu, kāda būs atšķirība, es 9 g šīs partijas izmazgāju ar sausu acetonu, bet pēc tam masas kritums bija tikai 0,5 g. (vienas partijas amfetamīnam bija dzeltenīga krāsa, kas pēc mazgāšanas ar acetonu izzuda, bet smarža, lai gan nedaudz vājāka, tomēr saglabājās).

Man vēl ir jāveic A/B ekstrakcija, bet pat tad šķiet, ka kaut kas acīmredzami ir noticis nepareizi, ja iznākums ir tik daudz lielāks nekā parasti.

dīvaini ir tas, ka, pārbaudot amfetamīnu (vai vismaz to, kam vajadzētu būt amfetamīnam) ar 3 dažādu reaģentu testiem, visos 3 testos bija pozitīvs amfetamīna tests (lai gan Marquis testa rezultāti bija ļoti vāji, tomēr parādījās brūna krāsa).
testi arī neuzrādīja citu produktu klātbūtni.

vēl kaut kas, kas varētu ietekmēt šo problēmu, ir tas, ka p2np, ko es izmantoju, iespējams, bija piesārņots ar nātrija bisulfātu, jo es mēģināju to attīrīt, izmantojot nātrija bisulfātu (kļūdaini tādā pašā daudzumā, kāds bija manā p2np) un pēc tam veicot pārkristalizāciju. lai to novērstu, es veicu varbūt vēl 2 pārkristalizācijas, un iegūtais p2np bija gaiši dzeltens un ar vāju smaržu, bet pirms tam tas bija tieši pretējs.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kāds var apstiprināt, vai tas, kas man ir, tiešām ir amfetamīns?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
arī, ja tas ir būtiski, es izmantoju fosforskābi, nogulsnējot amfetamīnu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Iespējams, tā ir piesārņota ar nātrija bisulfātu. Vai tas ir higroskopisks? Jo tad tajā var nokļūt arī ūdeņraža oksīds (ūdens).
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
es nedomāju, ka nātrija bisulfāts ir īpaši higroskopisks. bet es nezinu.

vai esat kādreiz dzirdējuši, ka tā būtu noticis?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
nogaršojiet produktu, ja tā garša ir sāļa, tad tā lielākoties ir nātrija. vai jūs izmantojāt naoh, lai basificētu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jā. es to vēl nelietošu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Pēc tam, kad reakcija ir pabeigta, destilējiet visas nogulsnes, un pēc tam, falow acid base, izlasiet forumu, visa nauda ir šeit, vienkārši izlasiet!!!!. Jūs reakcija nav pabeigta, vai arī jūs kļūdījāties ar ekstrakcijas bāzi, pēc reakcijas pabeigšanas tas izskatās pienains šķidrums, bez jebkādām aliumīnija pēdām un bez sliktas smakas, jums ir nepieciešams destilēt, pēc pirmās pakāpes reducēšanas, atbilde jums. tad visi reaģenti messure corectly jums nav sliktas smakas, vispār.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
es reducēšanai izmantoju nātrija borohidrīdu, tāpēc var būt dažas atšķirības.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Pirms gadiem es darīju A&B A-eļļā aukstā temperatūrā tikai ievilkt 6 pilienu un caurums lieta uzpūta kā sēne bieza balta kā saldējums.
Nebija labākais produkts, bet darbs..
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tikai attiecībā uz amalgamu tas varētu būt izopropoksīds vai alumīnija hidroksīds. Bet neesmu pārliecināts, ka varu teikt, ka viens ir ļoti higroskopisks un sacietē, bet laikā tad kļūst par pastveida sāli. Tas varētu būt rezultāts tam, ka viens izmanto reakcijas maisījuma polāro daļu, nevis organisko slāni. Tikai spekulācijas
 
Top