Question šŸ™LÅ«dzu, palÄ«dziet man iedziļināties ražoÅ”anā un sintēzēšŸ’Š

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Hei, esmu jauna Å”ajā forumā un ļoti priecājos, ka beidzot atradu cilvēkus, kuriem ir zināŔanas, ko meklēju!

Tātad es jau esmu gandrÄ«z pabeidzis die tableÅ”u preses izgatavoÅ”anu, esmu veiksmÄ«gi ražojis dmt, ekstrahējis nezāļu koncentrātus, sajaucis liesās utt. un mans mērÄ·is ir izprast un uzsākt dažādu vielu ražoÅ”anu/sintēzi.

Es domāju, ka sākumam pēc dmt ražoÅ”anas labākais potenciālais solis bÅ«tu sākt ražot 4mmc, jo "vieglā sintēze", ko es Å”eit esmu atradis, manuprāt, ir labākais veids, kā sākt ražot vielu ar lielu pieprasÄ«jumu un tikai dažiem piegādātājiem.

Tāpēc mans jautājums ir, vai ir kaut kas, ko man vajadzētu ražot vispirms, pirms sākt ražot 4mmc. Un vai ir citas vielas, ko es varu ražot vairāk, tad mazāk "viegli".

Vai ir kāds, kas bÅ«tu gatavs mani ievirzÄ«t pareizajā virzienā, attiecÄ«bā uz man nepiecieÅ”amo aprÄ«kojumu (magnētiskais maisÄ«tājs utt.).

Un kur es varu viegli saņemt Ŕīs vielas, lai tās nosÅ«tÄ«tu uz Austriju?

Kādas iekārtas man vajadzētu iegādāties, jo Ä«paÅ”i citai ekstrakcijai/sintēzei, kā arÄ«.

BÅ«tu lieliski, ja kāds ir gatavs ieinteresēts jaunpienācējs ar nelielu pieredzi, lai iegÅ«tu zināŔanas un prasmes!

Sveicieni šŸ™ un iepriekÅ” paldies!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Joprojām meklēju kādu, kas sākumā piegādātu man neliela apjoma ķīmiskās vielas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Dažkārt tās var tikt nopirktas. Dažreiz tos var atdalÄ«t no sadzÄ«ves vai autoÄ·Ä«mijas vai krāsas noņēmējiem u. tml. Dažreiz tās ir vienkārÅ”i jāsintezē. 4mmc Ŕķiet vienkārÅ”s tikai tāpēc, ka var iegÅ«t 2-b-4-metilpropriofenonu. Tāpat arÄ« daudzas narkotikas ir viegli pagatavojamas. Ja jums bÅ«tu jāsāk ar proprionskābi un jāizgatavo proprionilhlorÄ«ds, lai no tā iegÅ«tu propriofenonu, lai no tā iegÅ«tu para-metilpropriofenonu, lai no tā iegÅ«tu 2-brom-4- Me-propriofenonu, jÅ«s to par vieglu nesauktu.
Ja
vēlaties palÄ«dzÄ«bu, jums bÅ«s vismaz jāizvēlas, ko gatavojat, un jāveic iepriekŔējs darbs. JÅ«s varat ēst no manas rokas, bet es jums nedoÅ”u pudeli.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Tās vairāk attiecas uz to, kādas ir jūsu iekārtas, ražot jebko ir viegli, ja jums ir labas iekārtas.
4-mmc un lÄ«dzÄ«gi savienojumi bÅ«tÄ«bā ir tikai reducÄ“Å”ana mazliet vārÄ«Å”ana un izvilkÅ”ana ar nepolāru Ŕķīdinātāju, tad tiek veikta kristalizācija.
 
Top