Question Kodėl L-metamfetaminas nevartojamas dažniau?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Atlikau eksperimentus su winstar žiurkėmis ir vidutiniškai, jei palygintume d-metą su l-metu, D-metas yra pranašesnis apetito slopinimo ir dopamino išsiskyrimo požiūriu. Tačiau riebalų netekimo požiūriu pastebėjau, kad žiurkės, vartojančios L-metamfetaminą, dėl padidėjusio noradrelino kiekio buvo daug aktyvesnės ir per trumpesnį laiką numetė daugiau svorio + jų kepenyse neliko jokio tipo riebalų.

Nutukę žmonės, sergantys NAFLD, jos atsikratytų per kelias savaites.

  • Taigi tai mane veda prie klausimo, kodėl žmonės linkę nemėgti L-metamfetamino? Ar todėl, kad I.V l-metamfetaminas yra blogesnis?

Pavyzdžiui, l-seleginas virsta į l-metamfetaminą, ir daugelis žmonių jį vartoja mao-b slopinimui, tačiau JIS KONVERTUOJA į mažiau pageidaujamą stereoizomerą.

  • Vėlgi, kodėl d,l-metamfetaminas nevartojamas dažniau? Ar dėl to, kad d-metamfetaminas gamina daugiausiai narkomanų? Kokia to priežastis?

"Onelinams" prašom neatsakyti: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , pasirūpinkite išsamesniu paaiškinimu ir pasidalykite savo mintimis.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kodėl rūkote žolę su THC, o ne su CBD? Tik THC yra psichoaktyvus. Tas pats ir su metamfetaminu. D-metas yra psichoaktyvus L-metas nėra.
Taigi d-metas veikia l-metas neveikia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Esu tos nuomonės, kad jūsų mintys, jog L-metu mažiau piktnaudžiaujama, yra klaidingos. Praktiškai visas mano matytas metamfetaminas yra D,L. Dauguma turimų prekursorių gamina D,L. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, VISI GAMINA raceminius produktus ir mažiau nei 10 % žmonių bando juos atskirti. Dauguma žmonių neturi supratimo, ką jie žiūri ar naudoja. Šiuo metu rinkoje kažkas pardavinėja L-metą. Pažvelkite į medžiagą. vienas iš dalykų yra ne toks, kaip kiti 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
atsakyti tai lengva = tai sufleruoja bro :D, be to, žmonės mieliau renkasi patikrintus dalykus, kuriuos lengva gauti / kurie yra pigūs
 
Top