Question Ką daryti, ką daryti (su šia chemija)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
Tai jūsų tėtis, šimtai dalykų, b feniletilaminas (2-feniletilaminas) Buvau maisto papildų parduotuvėje, pamačiau tai ir nusipirkau su staigia reakcija, nes turėjau grynųjų pinigų, o jie, kiek žinau, neturėtų to pardavinėti. Visą naktį nemiegojau, laužiau blogą ir bandžiau rasti ką nors gero, ką galėčiau iš jo pagaminti. Skaitau pasakas apie alfa metilinimą per formaldehidą, folklorą apie ceseumo katalizatorių. Mačiau tikrą užrašą, kad iš jo būtų galima pagaminti kažkokį fentanilio analogą.... Bet nesu pakankamai patyręs, kad galėčiau parašyti savo procedūrą nuo 0. Mane domina greitesnis procesas, bet ne " vibracijos kėlimas" fikalo stiliumi. Be to, jei galėčiau išvengti retro sintezės, mieliau tai daryčiau. Jei turiu, tai turiu, bet nežinau kaip, savarankiškai. Ar kas nors nori nurodyti man gerą kryptį? Neprašysiu jūsų laikyti mane už rankos, aš pats atliksiu darbą ir matematiką. Tiesiog neradau geros vietos, kur su tuo iššokti. Tikriausiai reikėjo eiti tiesiai prie 1900-1930 m. patentų.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
I dont no for 100% you use this instead of methylamine in p2p synths snd its suppose to gibe you dmeth. Vietoj racemic ieškokite šio reddit
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Esu skeptiškai nusiteikęs. Tai gali būti tiesa kalbant apie 1-feniletilaminą, bet tai yra 2-feniletilaminas. Po šio pranešimo perskaičiau keletą būdų, kaip jį metilinti iki įdomių cheminių medžiagų, bet dar nebandžiau. Dimetilfeniletilaminas skamba kaip metas, bet iš tikrųjų tai yra kelių rūšių kvaišalai. Pereinu prie savo naujausio girto pirkinio, ką man daryti su šia propriono rūgštimi? Mačiau labai įtrauktus kelius į propriofenoną, 4-metilpropriofenoną, efedroną ir efedriną... kol kas
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Galite atlikti redukcinę aminizaciją, bet produktas bus amfetaminas, skilimas yra ties azotu.
Propriono rūgšties geležies II druska arba kalcio druska + benzenkarboksirūgšties druska -> sausoji distiliacija -> propiofenonas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Na Na Na, ačiū už patarimą, amfetaminas į metamfetaminą yra gerai žinoma alkilinimo reakcija. Manau, kad vien Rodžio archyve yra 2 maršrutai
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Nors dažniausiai tai vadinama "formilinimu", tai tėra reduktyvus formaldehido amininimas, kurį geriausia atlikti su paraformaldehidu, su kuriuo kur kas geriau elgiamasi ir kuris padeda išvengti peralkilinimo iki tretinio amino.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Manęs niekas nemokė chemijos, todėl galiu sakyti halogeninimas arba galiu sakyti chlorinimas, galiu sakyti alkilinimas arba metilinimas. Žinau, ką tai reiškia, tik ne visai teisingai vartoju terminus. Ar tai yra fenilinė dalis, ar aromatinis benzenolis? Man visa tai atrodo kaip jūros puta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Be to, dar vienas atnaujinimas - programėlių parduotuvėje prieinama programa kingdraw, kuri atlieka retrosintezę ( ir sintezės prognozę su šalutinėmis reakcijomis), tai tikriausiai 10 proc. lengviau nei rašyti reakciją 😀. Turite apgauti ją, kad ji manytų, jog negaminate vaistų
 
Top