Question valerfenonas

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ar kas nors gali man rekomenduoti tiekėją, galbūt jungtinėse valstijose, prašau, ačiū!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Primygtinai rekomenduoju pasigaminti jį patiems, naudojant Friedelio-Krafto benzeno acilinimą su valeroilo chloridu ir bevandeniu AlCl3... tai jus daug ko išmokys (deja, reikės vakuuminės distiliacijos)... Esu tikras, kad rasite norimo junginio šaltinį, bet saugokitės bromo tarpinio junginio, kuris yra šlykštus lachrimatorius (kaip ginklas)... Sėkmės!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
o, ačiū už greitą atsakymą. dabar aš išsigandau. nėra nieko blogo, kad mane moko, bet aš šiek tiek perkrautas chemijos, kurią noriu sintetinti, t. y. gauti valerfenoną pilnoje būsenoje. iš esmės dabar aš žinau labai labai mažai.Leiskite paklausti, kaip galima sužinoti, kad gausime bromuotą tarpinį produktą?Ar tai būdinga tik tam tikriems pardavėjams?Gali būti, kad man tai per galvą, bet aš tikrai nieko neatsisakau.Gerai, kad akis dirgina, dabar tai suprantu, bet aš šiek tiek pasimetęs dėl tarpinio žodžio naudojimo, ar galite paaiškinti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kur kas geriau nusipirkti jau halogenizuotą medžiagą ir greitai perkelti ją į reaktorių, kurį gerai užsandarinsite, o tada reaguoti su aminu pagal jums patinkantį metodą (yra iš ko rinktis)
 
Top