Question naudojate etanolį iš rankų dezinfekavimo priemonės?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ar išgaunant pseudoefedriną iš sudafed tablečių galėčiau pakeisti metanolį, esantį antifrize, etanoliu iš rankų dezinfekavimo priemonės (75 % etanolio)? Ar tai duotų tokį patį rezultatą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Metanolis ir etanolis nėra tas pats. Metanolio tikriausiai galite gauti iš priekinio stiklo plovimo skysčio arba šiluminių dujų antifrizo ar stabdžių valiklio
 

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Fritas Buchneris Bandžiau internete ieškoti vietinių antifrizo ir priekinio stiklo ploviklių su metanoliu, tačiau juose nenurodoma, ar juose yra metanolio, ar ne. Štai kodėl klausiau apie rankų dezinfekavimo priemonę kaip alternatyvą Ačiū, kad atkreipėte į tai dėmesį Esu chemijos naujokas, turiu daug ko išmokti Vertinu tai. Žinau, kad HEET Gas-Line antifrizas veikia, bet mano šalyje juo nebeprekiaujama.

Kai rasiu produktą su metanoliu, turėsiu distiliuoti šį priekinio stiklo plovimo skystį, kad atskirčiau metanolį nuo kitų cheminių medžiagų, tiesa? Tiesiog dar kartą noriu pasitikslinti, dar kartą labai ačiū.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Apskritai taip, jums tektų jį distiliuoti Aš ieškau MSDS, kad patvirtintumėte, kokių cheminių medžiagų yra kokiame nors daikte ir kokia jų koncentracija. Kartais galite gauti dažų skiediklio, kuris yra grynas metanolis
 
Top