Question Patikimi TDP tablečių pardavėjai

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Man reikia TDP štampų tabletėms gaminti, bet sunkiai juos randu. Daugelyje pasenusių svetainių ir forumų vis patariama patikrinti "Alibaba" ir "AliExpress", bet atrodo, kad kaskart, kai randu pardavėją, jo produktai jau būna nuimti.
Labai tikiuosi, kad šis forumas man padės. Jei kas nors iš jūsų žino teisėtų pardavėjų, kurie iš tikrųjų teikia tai, ką žada, ir nesukčiauja žmonių, norėčiau tai išgirsti.
Ačiū už pagalbą
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Atrodo, kad šioje parduotuvėje yra gražus ir didelis tiek štampų, tiek įvairių rūšių tablečių spaudų pasirinkimas. 💊 Kainos taip pat atrodo sąžiningos.
Tačiau nežinau, ar jos yra saugios ir patikimos. Radau juos reddit ir atrodė, kad jie yra legalūs. Galbūt kas nors jau turi patirties su jais ar bent jau kažką girdėjo apie šią parduotuvę?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ačiū už atsakymus ir PM žinutes.

Susisiekiau su šių TDP matricų tiekėjais ir jie vis dar parduoda jas "AliExpress", tačiau su kitu produkto pavadinimu ir aprašymu. Turite susisiekti su tiekėjais per "WhatsApp" arba "WeChat", kad gautumėte teisingas nuorodas į šiuos sąrašus. Vienas iš mano rastų yra prekės ženklas, vadinamas "Candyland", ir parduoda juos už maždaug 50 USD be siuntimo išlaidų.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Pirkite iš Kinijos. Paprašykite atsiųsti su kai kuriomis metalinėmis dalimis, kad nekiltų įtarimų
 
Top