Į privatumą orientuoto mobiliojo ryšio idėja

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Sveikiname!

Noriu su jumis pasikalbėti apie visas tas diskusijas, kurias matote aplink žmones, kalbančius apie tai, kokią programėlę saugiausia naudoti, ar jos buvo pažeistos ir pan.
Naudojantis įprasta programėle, kuri teigia, kad yra saugi, pavyzdžiui, "WhatsApp", sakoma, kad ryšys nuo galo iki galo užšifruotas.
Gali būti, kad taip ir yra. Tačiau šių programėlių problema yra ta, kad jos nėra decentralizuotos,
bendravimo duomenys, prieš patekdami pas gavėją, pereina per kažkokį serverį.
Taigi, tai žinodami, turite dar kartą savęs paklausti, ar pasitikiu savo duomenimis šiai trečiajai daliai,
ar gali būti nedidelė tikimybė, kad kada nors jie parduos savo duomenis arba dar blogiau,
tai jau padarė?
Tai, kuo aš tikiu ir kas šiuo metu yra geriausia išeitis, yra decentralizuoto ryšio programos.
Ir ta, kurią ketinu rekomenduoti, vadinasi Briar. Ir paaiškinsiu, kodėl.

Įprasta pranešimų programinė įranga remiasi centriniais serveriais, todėl pranešimai ir ryšiai yra atviri stebėjimui.

UbzZGjw0xC

Kitaip nei tradicinės žinučių siuntimo programos, "Briar" nesiremia centriniu serveriu - žinutės sinchronizuojamos tiesiogiai tarp naudotojų įrenginių.
Jei neveikia internetas, "Briar" gali sinchronizuoti per "Bluetooth" arba "WI-Fi", todėl informacija ir krizės metu gali būti perduodama toliau.
Kai internetas veikia, "Briar" gali sinchronizuoti per "Tor" tinklą, taip apsaugodama naudotojus ir jų ryšius nuo sekimo.
Tiesa, su ja galite bendrauti ir be interneto! Tokiu atveju "Briar" sukuria tinklą, nuosavą privatų tarptinklinį tinklą.


Kad būtų išvengta stebėjimo ir cenzūros, "Briar" naudoja šifruotus ryšius tarp naudotojų.

F7W1lItxNH



Naudojant "Briar" programą taip pat galima kurti grupinius pokalbius, privačius tinklaraščius ir forumus.
Kol kas ji prieinama tik "Android" įrenginiams. Aš ją naudoju jau kurį laiką ir esu ja patenkintas.

Išsamesnės informacijos ir instrukcijų galite rasti jų svetainėje adresu
 
Top