Question Testosteronas

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, norėčiau nusipirkti testosterono darknete kas nors gali man rekomenduoti patikimą svetainę, prašau.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
gerai šiuo metu čia nerasite jokių steroidų, išskyrus tai, kad galite pažvelgti į rinkos skyrių kairėje pusėje ir nusipirkti kai kurių kitų vaistų. yra dar keletas rinkų, kuriose galite rasti testosterono darknet, bet aš negaliu rekomenduoti jokio konkretaus .

ateityje šioje rinkoje galite rasti ir steroidų.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kas yra testosteronas? Žalias? Nafta? Acetatas? Enantatas? Propionatas? Jei norite įsigyti miltelių, kreipkitės į qingdao sigma chemical, jie yra populiariausias steroidų pardavėjas, jie taip pat gamina aliejų ir labai pigiai, taip pat galite eiti į catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, jie yra steroidų pardavėjai.

Bet padaryti keletą researchs prieš paleisti ciklą, eiti į rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jei norite perparduoti, eikite pirkti į qingdao sigma, jei užsisakysite daug (pavyzdžiui, 10 buteliukų E testo kaina yra 60 €, taigi mažiau nei 10 € už buteliuką), galbūt ji gali padaryti jums kainą ir perparduoti už 17-18 € (nebūkite kaip kiti, neparduokite po 30 €), sukurkite savo logotipą, ect ect, ir viskas, jei norite perparduoti miltelius, pirkite juos qingdao, nes yra mažesnė tikimybė, kad žaliava bus bloga (vietoj buteliukų, qingdao anksčiau turėjo problemų su buteliukais, bet dabar jos išspręstos)

jei norite vartoti sau, jei norite pasigaminti trt, eikite į qingdao bro x)

bet jei norite padaryti tik vieną ciklą, eikite pirkti ant goldenlabs.org vaikinas yra labai profesionalus ir kietas, pigi kaina ir gera kokybė

jūs galite paleisti jį taip :

1-10 savaitė: 500mg / savaitė E3D
3-10 savaitė : 500mcg HCG per savaitę
10-12 savaitė : nieko
12-16 savaitė : 50mg clomid/20mg nolvadex

jums tikriausiai reikia vartoti arimidex, jei jaučiate, kad jūsų speneliai yra protingi, bet pradėkite nuo 0,25mg 1x per savaitę, kad pamatytumėte skirtumą, jei vartosite daugiau tiesiogiai, jūsų E2 bus išjungtas ir ciklui jo labai labai blogai. 10 savaičių yra minimalus, galite vartoti kitą buteliuką, kad tęstumėte, o 4,5 savaitės 125mg arba smtg, kad padėtumėte savo kūnui išlaikyti savo pelną ir palaukite 2,3 savaites ir paleiskite PCT , pasakykite man, jei turite kitų klausimų. ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Patikrinkite kavos vaistinę iš Kinijos. Jie yra clearnet, bet legalūs. Aš sėkmingai iš jų užsisakiau.

 
Top