Question Pradedu savo verslą, susijusį su vaistais

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nuolat susiduriu su problemomis parduodamas savo vaistus , nes mano vaistai yra labai brangūs i.61 doleris už vieną gramą ir ne visi gali sau leisti juos pirkti, o šiuo metu neturiu klientų bazės, bandžiau susisiekti su daugeliu žmonių neprisijungęs prie interneto, bet nedavė jokių rezultatų, todėl dabar bandau laimę internete, galvoju, kad arba sukursiu savo interneto svetainę, arba per instagramą orientuosiuosi į savo potencialią auditoriją, instagrame orientuotis į potencialią auditoriją lengva, bet kaip tai padarysiu internete, nes neturiu jokios strategijos, kaip orientuotis į savo auditoriją, ir neturiu jokios patirties kuriant interneto svetaines, taip pat viena pagrindinių problemų yra ta, kad kaip gausiu mokėjimus, yra daug Bitcoin piniginės, kurios yra privatumo orientuota kaip wasabi ir samurajus, bet ar jie yra patikimi ir kaip aš grynųjų pinigų mano bitcoins mano vietos valiuta, jei kas nors turėjo kokios nors patirties reagarding šią temą, prašome padėti man ir, prašau, taip pat gali suteikti man keletą strategijų, kaip aš galiu nukreipti savo potencialią auditoriją ir sukurti savo klientų bazę tiek instagram ir galbūt internete.

Ačiū
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Galbūt jūsų produktas sufleruoja, kad sulauks didelės auditorijos? Ar jis sukelia priklausomybę, ar yra populiarus?
 
Top