Question Dalijimasis mintimis

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sveiki visi, prieš kelis mėnesius buvau šiame forume, nuostabūs žmonės, norėčiau pasakyti ačiū visiems, kad padedate vieni kitiems chemijos kelyje ir augate

Aš rašau šį pranešimą yra tai, kad aš turiu klausimą, norėčiau paklausti jūsų, vaikinai, aš gyvenu Malaizijoje ir aš norėčiau būti narkotikų pardavėjas, internete narkotikų prekybos, bet realybė nėra taip lengva, dauguma malaiziečių vis dar nėra susipažinę su kriptografija ir jie neprekiauja narkotikais internete, aš sutikau keletą prekiautojų vienintelis būdas jie užsidirbti pragyvenimui yra patekti į gatvę ir pradėti pardavinėti

Aš esu kvalifikuotas programuotojas ir panaudojau visas savo santaupas, kad patekau į šį narkotikų prekeivio kelią, gal jūs man patartumėte, ar turėčiau tęsti, ar grįžti prie biuro gyvenimo?

tik dėl šalutinės pastabos, aš teikiu kai kurias malaizijos medžiagas, pavyzdžiui, XTC, ketaminą, noidą ir t. t. dabar aš gavau iš vietinio tiekėjo, ar yra kokia nors galimybė prekiauti tarptautiniu mastu?

Aš pirmą kartą pasirinkti šį kelią yra todėl, kad aš norėjau investuoti save tapti hakeris, bet ši investicija turi nenuspėjamą pinigų sumą, ir aš pamačiau labai nedaug narkotikų prekiautojų aplink mane jie padarė savo sėkmingas istorijas, todėl aš pasirinkau šį kelią iš pradžių, prašau nespręskite manęs, aš buvau abejoti save pastaruoju metu turėtų aš išlaikyti jį ir labai nusivylęs, prašome palikti savo komentarą aš būsiu labai dėkingas, ačiū
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Pirmiausia turite suprasti, kad tai pavojingas darbas, ypač ten, apačioje, žmonės paims tai, ką turite, ir nė nemano dėl to jus nužudyti. Sakyčiau, kad jei jums pavyktų atsiųsti šiek tiek aukštesnės klasės ketamino dar butelyje ir kaip nors jį nugabenti į valstijas, labai greitai taptumėte labai turtingas. Jis labai populiarus, tas pats pasakytina apie DMt ir 96-48-0. Tiesą sakant, man pačiam būtų įdomu pasikalbėti apie K. Jei jūsų pasaulio dalyje pavyktų rasti GBL šaltinį, būtumėte laimingiausias pasaulyje prekiautojas, nes jums užtektų tik vieno kliento. Aš.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro kad būtų aišku, ieškote dilerio, galinčio pristatyti medžiagą į JAV?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Sveiki,

esu tiesiog toje pačioje padėtyje kaip ir jūs, tapti hakeriu nėra 1 2 3, turiu daug žinių apie IT / IRT sritį, bet pinigai taip lengvai neateis. Todėl nusprendžiau įžengti į narkotikų pasaulį kaip kitų chemikų laboratorijų kūrėjas. Tik ieškau, kur galėčiau rasti internetinių tiekėjų ir palaikyti gerus ryšius.

Noriu tapti internetinių laboratorijų kūrėju, jei kam nors prireiks laboratorijos, pasirūpinsiu, kad jie gautų visas reikalingas medžiagas, galėčiau pasinaudoti tavimi kaip programuotoju.

Pasikalbėkime privačiai.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Na, galiu pasakyti, kad visus reikalingus tiekėjus ir kontaktus galite rasti čia, BB forume, administratorius yra labai draugiškas ir supratingas, profesionalai čia labai padeda.

tikrai 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mūsų komanda kuria naujas perspektyvas, kuriomis gali pasinaudoti daugelis mūsų forumo naudotojų.
Daugelis iš jūsų mąsto progresyviai, galvoja apie internetinę prekybą, saugumą, kriptografiją. Tačiau narkotikų rinka dažniausiai yra konservatyvi, jie dirba pagal senas taisykles, už grynuosius pinigus su asmeniniais kontaktais. Tačiau technologijos ir laikas padarys savo darbą, ateis momentas, kai visi pirkėjai ir pardavėjai pereis į darknetą, nes ten saugiau, nes galima rasti daugiau kontaktų, yra daugiau galimybių tobulėti.
Mes padedame spręsti daugelį klausimų, todėl ir buvo sukurtas mūsų forumas.
Padėsime jums sukurti saugaus darbo schemą, rasti naujų cheminių medžiagų rinkai, sukurti laboratoriją, parinkti legalias resech chemines medžiagas jūsų rinkai ir teisės aktus. Kartu galime kurti.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ačiū už atsakymą, tai įkvepia, narkotikų rinka mano šalyje veikia senuoju būdu, mano pirmoji mintis yra kurti ir reklamuoti naujus / garsius narkotikus, tokius kaip 2-CB ir metamfetaminas, savo rinkai čia, bet aš gaunu tiek daug blokų kartu su mano verslu, nes tie tiksliniai klientai nori senuoju būdu, nuviliantis, aš galvoju apie eksportą, neturėdamas jokios pasaulinės patirties, norėjau išbandyti 1 ar 2 siuntinių siuntimą į tas siuntų ekspeditoriaus paslaugas, tačiau laboratorijos įrengimas ir eksporto bandymas yra sustabdytas dėl trumpo finansavimo,

pavargau nuo tų sukčių, laimei, čia turime zeroday, kad užtikrintume, jog mūsų RC medžiagos gali būti pristatytos garantuotai, tik prieš kelias dienas užsisakiau, vis dar laukiu, todėl nusprendžiau šiek tiek daugiau pasistengti dalydamasis savo BB grupės nuoroda į socialinius tinklus savo šalyje, kad galėčiau reklamuoti savo turimas medžiagas, bet kokiu atveju ketinu susigrąžinti finansavimą ir daryti naujus narkotikus arba galbūt naują vartojimo būdą, pavyzdžiui, gaminti amfetaminą nosies lazdelėje arba knarkimo purškalą, nes šioje rinkoje jie vis dar naudoja senas medžiagas.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jie nežino, ko nori. naujas medžiagas į rinką prastumti sunkiau nei jau įsitvirtinusias. susisiekite su esamais platinimo elementais ir duokite jiems nemokamų pavyzdžių be jokių įsipareigojimų. didelis grynumas ir gera kaina, ir jums pavyks prasimušti į rinką. tik gerai mokėkite pardavimo kalbą, pažinkite tinkamus žmones ir iš pradžių turėkite aukštos kokybės produkto atsargų.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Buvau pamiršęs "nemokamus pavyzdžius", turbūt turėčiau tai padaryti, o ne toliau stumti skelbimus
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Sveiki vaikinai, panašu, kad galime sudaryti Malaizijos IT-narkotikų grupę. ;)
Praneškite man, ar galiu bendradarbiauti. Aš taip pat esu programuotojas iš Malaizijos. Tačiau mano pagrindinis tikslas iš tikrųjų yra rasti geriausios kokybės narkotikų iš vietos tiekėjų. Lol. Galbūt norėčiau prisidėti kartu, nes Malaizijoje tai dar kažkas naujo. Aš turiu omenyje tai daryti internetu.

Sveiki.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
tikrai vyras, džiaugiuosi, kad radau ką nors, kas beveik turėjo tą patį interesą kaip ir aš ir iš tos pačios aplinkos lol, aš bandžiau keletą metodų, daro tai internete, tai čia aš esu, reikia stiprios tiekimo grandinės, prieš galite tai padaryti internete, aš naudojamas perparduoti narkotikus iš DN į vietos, pasirodo, aš praradau visus savo klientus ir jie niekada grįžti, kai mano suppler grandinės sugedo

Taigi nusprendžiau tai daryti pats, be mažmenininko, ir galiu turėti geriausios kokybės narkotikų iš savo laboratorijos, hahaha, gera tave pažinti.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kiek metų už prekybą narkotikais skiriama jūsų šalyje ? Kaip galite būti tikri, kad jūsų tiekėjas nepraneš policijai, jog prekiaujate narkotikais? Kaip galite būti tikri, kad siuntinio nesulaikys policija?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King ar galite gauti CAS #96-48-0 Malaizijoje, tai labai paplitęs tirpiklis, bet čia labai kontroliuojamas, o mano draugas iš Malaizijos sako, kad jūsų šalyje jis nėra labai kontroliuojamas?
ar ieškau, kas galėtų atsiųsti į JAV ? Tikrai taip.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 metai prekybos piktžolėmis
1 metai piktžolių ūkyje
2 metai prekybos kitomis medžiagomis

niekada nebuvo asmeninio tiekėjo ir mano grupės susitikimo (štai kodėl gavau daug sukčių)

turiu savo būdą, kaip prekiauti ir pristatyti, bet niekada neturėjau patirties užsienyje
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya jūsų draugas teisus, jos nėra labai kontroliuojamos MY

ne, negaliu, aš neturiu žuvies eksporto verslo, kad galėčiau jus pasiekti, bet aš ieškau kitų metodų, kaip paremti JAV, bet to nedarau, kol nesu 100 % įsitikinęs, kad tai įmanoma.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Taip, tai nėra taip sudėtinga, tiesiog reikia mokėti priemoką, kurią radau, ir jums tereikia rasti ekspeditorių, o aš galiu jums padėti su tuo, kad svarbiausia yra gauti tuos daiktus tokiu tarifu, kad galėtumėte užsidirbti šiek tiek pinigų.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Neseniai pasirodė naujas būdas. krovininiai laivai parduoda bilietus keleiviams, kurie turi krovinių, kuriuos nori laikyti Theo arba akis į akį jo labai pigus ir jūs galite pasiimti 1500 svarų krovinį su savimi.
 
Top