Question Safrolis

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ar Safrolas yra praeities dalykas? Kitaip tariant, ar kas nors daugiau naudoja natūralų mdma kelią?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Asmeniškai aš praradau susidomėjimą safrolo vartojimu MDMA. Atrodo, kad jis stebimas labiau nei bet kada, o jo naudojimas yra be reikalo sudėtingas.

Man atrodo, kad β-nitroizosafrolas yra geresnis variantas. Jį galima susintetinti iš piperonalų. Peržiūrėkite šią Erowid temą (pastabos puslapio apačioje). Tuomet galite jį tiesiogiai konvertuoti į MDP2P. Man labai patinka, kad niekada nenaudojate to kvailo ir brangaus paladžio chlorido katalizatoriaus, kuris, jei ką, tai yra praeities dalykas. Anksčiau jis buvo parduodamas fotografijos parduotuvėse ir niekada nebuvo pigus, bet dabar, kai jį parduoda tik chemijos įmonės, kainos yra juokingos.

Be to, nežinau, kur esate, bet kai kur β-nitroizosafrolas nėra nelegalus, o safrolas tikrai yra.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ačiū, kad gera žinoti. Aš gyvenu JAV, manau, kad viskas yra neteisėta, jei jie taip sako! lol!
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Jei JAV, kaip minėjote, turite gana daug tikėtis, kad jie to neras, net jei užsakote pilkąją chemiją. Tikėtina, kad jie tiesiog konfiskuos ją gabenant, jei pagaus, bet tai JAV, mes mėgstame savo pernelyg despotišką policiją.

Tik nuomonė, bet man atrodo, kad lengviausių ir prieinamiausių pirmtakų sąraše yra PMK etilo glicidatas ir helionalas, tada yra ir kitų, pavyzdžiui, vienas kitas vaikinas paminėjo, manau, kad tai mdp2np, o taip pat toliau "atgal", pavyzdžiui, piperonilo alkoholis ir piperinas. Tiesiog priklauso nuo to, kiek norite rizikuoti ir kiek darbo norite atlikti, kad pasiektumėte aminą.

Jei ko verta, dirbau vienoje iš privačių laivybos bendrovių, vienoje iš didžiųjų. Per ją keliauja tiek daug šūdų, kad darbuotojų lygmeniu niekas nesijaudintų, jei iš dėžės iškristų visas kilogramas. Čia labai daug darbo, labai daug streso, o skaičiai ir (arba) koeficientai labai palankūs. Kartą gavome siuntinį, iš kurio tiesiog dvelkė žole, ir mes tiesiog išsiuntėme jį kartu, nes tai yra kažkieno kito problema, o mums tai nerūpi.

Jei orientuojatės į saugumą, siuntą užsisakykite naudodamiesi tor naršykle viešajame internete, dėvėdami daug drabužių, pavyzdžiui, kamuolinę kepuraitę ir akinius nuo saulės. Tada išvalykite savo namus nuo visko, kas neteisėta, turiu omenyje viską. Netgi neturėkite ten nė vieno džono. Viskas bus gerai.
 
Top