Saugesnis kratymo ir kepimo metodas, kurį reikia peržiūrėti.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Šį receptą man davė draugas chemikas, sakydamas, kad SnB yra pavojingas, o šis turėtų būti saugesnis.

Keletas dalykų jame man pasirodė labai įdomūs, kiti mane labai glumina.
Kodėl dauguma žmonių sako, kad reikia naudoti tik amonio nitratą, o jis tam nepritaria ?


Pirma, jis daro prielaidą, kad jūs atlikote PSE ekstrakciją iš savo tablečių. Negaliu komentuoti, ar tai veiks iš sutrintų tablečių.

Ir negaliu tiesiogiai pasidalyti ekstrakcijos metodais, nes tai priklauso nuo konkrečių tablečių sudedamųjų dalių ir užpildo.

=======

Aš vis dar nepritariu SnB, nes moksliškai tam reikia slėgiui atsparios įrangos, bet kadangi jūs primygtinai reikalaujate, aš bent jau padėsiu jums atlikti mažesnės rizikos procedūrą.

1. Pasirinkite reakcijai tinkamą kolbą, rekomenduoju seną gesintuvą 🧯, bet įsitikinkite, kad ji visiškai sandari (pageidautina su valdymo vožtuvu, kuris atsidaro ir užsidaro pagal poreikį).

2.Nenaudokite amonio nitrato, nes jis turi didesnį polinkį sprogti. vietoj to naudokite amonio sulfatą arba amonio chloridą kaip saugų amoniako šaltinį.
3. Bazė, žinoma, būtų natrio hidroksidas. visada naudokite prisotintą tirpalą, kad reakcijoje būtų sunaudota kuo mažiau vandens, nes jis greitai sunaudoja litį ir išskiria šilumą.

4.Į amoniako druską (netirpią) įpilkite nepolinio tirpiklio.
5.tada natrio hidroksido tirpalo įpilkite palaipsniui (ne visą iš karto), nes jis greitai generuoja šilumą.

6.Reakcijos metu išsiskiria amoniako dujos, natrio sulfatas kaip šalutinis produktas.

7.visą laiką reakcijos kolbą laikykite ledo vonelėje. tai labai padeda sumažinti slėgį, reikalingą amoniakui suskystinti.

****Slėgiui sumažinti kas 2 ar 3 minutes lėtai atidarykite vožtuvą.

****šiam procesui amoniakui suskystinti prireiks maždaug 20-30 minučių.


Dabar dėl SnB :

1. Išmeskite visus pseudoefedrino, efedrino, fenilpropanamino ar kitų pakeistų beta-hidroksifenetilaminų .

Pastaba: galite naudoti ekstrakcijos Tek nepolinį sluoksnį, tačiau gautas produktas bus mažiau grynas.

2. Pasiimkite ličio metalo juostelę (visada laikykite ją išsaugotą nepoliniame tirpiklyje, kad išvengtumėte oksidacijos ir gaisro 🔥). Žirklėmis ją sukarpykite maždaug 2x2 cm dydžio ir lėtai kas 5-8 minutes į reakcijos kolbą įdėkite 2-3 ličio gabalėlius. įdėję ličio gabalėlius, kolbą švelniai pakratykite, kad aminas (nepolinis sluoksnis) susiliestų su laisvais ličio jonais (skystų dujų vandeniniame sluoksnyje).

Pastaba : prieš atidarant plombą atidarykite vožtuvą, kad sumažėtų slėgis inde. tai labai svarbu jūsų saugumui užtikrinti.
Pridėję metalo gabalėlių, visada vėl sandarinkite talpyklą.

3. Šis procesas užtruks apie 40-120 minučių.

4. Po to. sumažinkite slėgį konteineryje ir viską perkelkite į ąsotį, greitai išimkite nesureagavusį litį iš tirpalo ir įpilkite į jį nepolinį tirpiklį, kad išvengtumėte gaisro.

5. Tirpalas bus rudos spalvos (rodo sureagavusį litį). vandeninį sluoksnį (jame yra amoniako) išmeskite, o nepolinį sluoksnį (jame yra produkto laisvoji bazė) pasilikite.

6. Kuro sluoksnį 3 kartus nuplaukite vandeniu, kad atsikratytumėte suspenduoto amoniako (būtinas veiksmas. jei praleisite šį veiksmą, galutiniame produkte bus susimaišęs amonio chloridas).

7.naudokite H2SO4 Ir valgomąją druską, kad HCL dujos burbuliuotų į kuro sluoksnį.

8.Gauta druska yra netirpi ir iš karto nusėda.

9.nuplaukite produktą šaltu acetonu.

Paskutinė ir labai svarbi pastaba : šioje reakcijoje svarbu naudoti druskos formą (pseudoefedrino hidrochloridą).
jei nusprendėte naudoti laisvąją bazę kuro pavidalu, kaip amoniako šaltinį turėsite naudoti amonio chloridą.

Būkite atsargūs su visu šiuo dalyku. Aš vis dar esu prieš, bet jei norite tai daryti, tai ir padarysite. Aš tik padedu jums sumažinti riziką dirbant su cheminėmis medžiagomis.

## Išmatavimai

Šių išmatavimų pakanka 3000 mg pseudomedžiagos sumažinti.
1. Į 75 ml vandens įpilkite 36 g natrio hidroksido ir įsitikinkite, kad viskas ištirpo, o tirpalas grįžo į kambario temperatūrą 🌡️.
2. Amonio chloridui reikia 53 g. Amonio sulfatui reikia 66 g (iš abiejų gaunamas toks pat amoniako dujų kiekis).
3. Degalams 50 ml yra daugiau nei pakankamai.
4. Jei reikia papildomų dujų (indas per didelis, kad būtų galima suslėgti), 2,5 g NaOH (kieto pavidalo) + 4 g amoniako druskos mišinio įpilama tiesiai į reakciją, neįpilant vandens. šį santykį 2,5/4 galima pilti pakartotinai kas 3 minutes, švelniai maišant, kol surinksite pakankamai skysčio (galima kartoti iki 35 kartų).
5. litis: vienos juostelės iš CR123A baterijos daugiau nei pakanka 3000 mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Iš pradžių jis atrodo perspektyvus. Skaičių neskaičiavau. Noriu paminėti, kad jums nereikia prisotinto tirpalo, galite sumaišyti sausą NaOH ir amonio druską ir lašinti ant jos vandenį. Reakcijos metu susidaro vanduo, kuris palaikys jo veikimą, tada jums reikės tik 1/2 gramo (pusės baterijos vertės) ličio. taip pat plastikiniai vandens buteliai (ploni) yra skirti atlaikyti daugiau nei 100 psi, o sodos butelis - 130 psi, bet paprastai GALI atlaikyti 150 psi Anmonija yra skysta kambario temperatūroje, esant 100 psi. jie savaime nesprogsta, jie pirmiausia išsitempia. Esu matęs, kaip 2 litrų butelis, prieš sprogdamas, iš 12 cm aukščio išauga iki 24 cm aukščio. Kai jis pradeda temptis, laikas jį išleisti (arba kai jo negalima įdubti nykščiu).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
amonio santykiai neteisingi😕 53 gramai NH3CI yra tas pats, kas 132 gramai (NH3)²SO⁴. kai viena matematika yra bloga, paprastai blogos būna kelios Ir. dažnai tai reiškia, kad autorius NEGALI subalansuoti reakcijos, o tai yra blogas ženklas
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
ar negirdėjome istorijų apie žmones, kurie savo automobiliuose atlieka kratymą ir kepimą ? ar tai netiesa? Kas atsitinka, jei santykiai nėra tikslūs? atsiranda priemaišų ? arba pridedama atliekų ? arba tiesiog nepavyksta ?

koks skirtumas tarp amonio nitrato, sulfato ar chlorido naudojimo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taip, žmonės tai daro savo automobiliuose, kuprinėse iš esmės bet kur. Miškas dažnai būna patraukli vieta. Paprastai s&b metodu negalima tiksliai apskaičiuoti, nes reakcija nekontroliuojama, o cheminės medžiagos nėra grynos. Kai kuriais metodais naudojamos sveikos susmulkintos tabletės arba net sveikos nesusmulkintos tabletės. Įvairiai naudojami keli reagentai, jei pridedama vandens, kuris sudegina daug ličio, todėl mačiau receptų nuo pusės AA baterijos iki 2AA baterijų, iš esmės baterijoje yra 1 gramas (0,94 g pagal "Energizer", prieš 15 metų nurodžiusios pažangias ličio AA baterijas ) 5000 mg (dažnai 2 dėžutės).
Šiame konkrečiame scenarijuje skirtumas tarp sulfato chlidr ir nitrato yra nedidelis, nes viskas, ką jūs darote, yra krekingas, kad išsiskirtų amoniakas , tačiau įsivaizduoju, kad Nh⁴Cl+NaOH=NH³(g), NaCl ir H²O, o tai turi keletą pasekmių. Jis prideda vandens, kuris skatina tolesnę reakciją, o vanduo taip pat suėda jūsų litį. (NH³)²SO⁴+NaOH=Na²SO⁴, 2NH³, 2H²O. Atkreipkite dėmesį, kad čia gaminamas natrio sulfatas, kuris yra gera džiovinimo priemonė. Vienoje molekulėje jungiasi 8 vandens molekulės, todėl amonio sulfatui tikrai reikės šiek tiek vandens. Tada NH⁴NO³+ NaOH=Nh³ dujos. H²O ir NaNo³. Natrio nitratas, kuris, atrodo, gali pavogti šiek tiek ličio. Nė vienas iš jų nesukuria ir nesutrikdo reakcijos. Turint per mažai, reakcija gali būti nebaigta, o turint per daug, jūsų įrangoje tiesiog liks daugiau šiukšlių. Vienintelė visiškos nesėkmės rizika yra ta, kad nesusidarys pakankamas slėgis, kad suskystėtų, ir nepavyks pagaminti jūsų ištirpintų elektronų ( ličio bronzos).
PAGRINDINIS DALYKAS, KURĮ DARO, YRA SĖTI ABEJONES AUTORIAUS GEBĖJIMAIS. Esu matęs daug receptų, kurie tikrai nebuvo išbandyti, nes vienaip ar kitaip yra mirtinai ydingi. Daug žmonių labai rizikuoja ir švaistosi pinigais dėl blogų receptų. Nebūtina būti sėkmingam, kad sudegintumėte savo namus ir patektumėte į kalėjimą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
NAOH ir ( NH3)²So⁴ santykis turėtų būti 1:3, o su NH³ CL santykis yra 3:4
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Taigi ar sintezė veikia? Noriu pasigaminti metamfetamino, bet sunku gauti amonio nitrato, todėl noriu naudoti amonio chloridą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mano nuomone, taip, kaip parašyta, nėra. Antrasis 7 veiksmas ( pakartotinis reaktoriaus atidarymas neveikia. Kai tik atleisite slėgį, amoniakas pavirs dujomis, jūsų solvatuotas elektronas bus akimirksniu sunaikintas ir jūs grįšite į pradinį tašką. Įdėję ličio, negalėsite atleisti slėgio. Kitos problemos, kurias matau, yra šios: apskritai 1 gramas ličio techniškai yra 5 kartus daugiau, nei jums reikia, o paprastai naudojamas dvigubai daugiau, nei jums reikia, visas papildomas vanduo NaOH "prisotintame tirpale" suvalgys visą jo kiekį, o nėra jokios priežasties naudoti prisotintą tirpalą, nes reakcijai prasidėjus susidaro pakankamai vandens, kad ji pati užsibaigtų. Net nebandžiau to apskaičiuoti, nes nėra jokio būdo apskaičiuoti, kas atsitiks su medžiagomis, esančiomis reakcijos viduje indo, į kurį nematote, bet šioje schemoje tikrai yra pakankamai vandens, kad ji žūtų.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Suprantu, ką turite omenyje. 75 ml yra daug vandens, manau, kad jis pasiūlė tai, nes nori, kad NaOH tirpalas atvėstų prieš jį įmaišant, taip sumažinant šilumą, kad sumažėtų rizika.

Aš naudojau paprastesnį metodą, kai pirmiausia į degalus įdėjau ličio, PSE, NH₄NO₃ - viską kartu, NaOH - paskutinį. Tada 5 ml vandens tik reakcijai pradėti.

Paprastai įdedu visą ličio bateriją, nes laikyti pusę atskirame inde ir ją pernešti yra labiau erzinantis dalykas nei papildomo ličio kaina. net CR123A baterijas, nes jos kartais būna pigesnės Energizer AA ličio baterijos.

Ačiū už atsiliepimus. tai tikrai naudinga.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kam skelbti dar VIENĄ nekokybišką SnB receptą? Tarsi nebūtų pakankamai painiavos ir miesto legendų, susijusių su šiuo konkrečiu metodu. Kam ją vis papildyti? Paskelbiau saugų būdą, kaip tai sėkmingai atlikti - ir esu pakankamai įsitikinęs jo saugumu, kad darau tai stikliniame butelyje, kad galėčiau tai padaryti. Viskas, ką reikia žinoti, jau buvo parašyta ir paskelbta šioje svetainėje. Pakankamai paprasta, kad suprastų ir visiškas nemokša. PDF failas, kurio Flatline neparašė. PDF dokumentas, kurį Douda atnaujino. SnB vaizdo įrašas iš "Hamiltono farmakopėjos" - "Kaip negaminti metamfetamino" ir AthenaLeaks Rocky Mountain policijos SnB gaminimo vaizdo įrašas. Viskas, ką aš padariau, tai viską sudėjau ir išsiaiškinau, ir išsiaiškinau tai neturėdamas jokio formalaus chemijos išsilavinimo / patirties, nepakenkdamas sau. Kam išradinėti dviratį iš naujo?

Akivaizdu, kad kiekvienas renkasi SnB savo rizika. Tai pasakius, šis jūsų "draugo chemiko" receptas yra siaubingai neišmanantis, neatsakingas ir rimtai klaidinantis, reiškiantis, kad jis yra profesionalas, skyręs laiko optimizuoti saugumą mums, likusiems idiotams, ar kažkas panašaus. Atsiprašau, kad taip sakau, nes, kaip ir sakiau, nesu chemikas, net niekada nesu buvęs chemijos pamokoje, bet galiu pažvelgti į šį receptą ir pasakyti, kad jis neveiks. Jis ne tik kad neveiks, bet netgi tikriausiai yra pavojingesnis už daugumą jau aprašytų receptų. Jis tiksliai aprašo beržo reakcijos procesą, bet tai ir viskas. Daugiau vandens nei degalų? Rimtai? Jei jis iš tikrųjų pats tai išbandė prieš pasakodamas žmonėms "Saugus būdas daryti SnB" "Iš sertifikuoto chemiko" ir nors jūs visi esate "prieš", vis tiek nusprendėte dezinformuoti kitus, puikiai žinodami, kad nežinote. Jei jis būtų bandęs tai daryti, jis būtų žinojęs, kas atsitinka, kai H2O ir Li reaguoja, ir kad tai greitai baigsis blogai. Jis nesistengtų skleisti daugiau painiavos... tik padidintų pavojų - iš visiško neišmanymo pozicijų.

--- "Būk atsargus su visu tuo dalyku. Aš vis dar esu prieš, bet jei nori tai daryti, tai ir darysi. Aš tik padedu jums sumažinti riziką dirbant su cheminėmis medžiagomis." --- ---
Sakote, kad stengiatės užkirsti kelią žalai, kas tai yra?

Nesivarginsiu to plėšyti, tai bergždžias receptas - nešvaistykite savo laiko ir pinigų. Kaip sakiau, jau parodžiau darbo metodą, kuris yra saugus, ir jį paskelbiau. Yra 100 skirtingų būdų, kurie bus veiksmingi, tai, ką paskelbiau, nėra "TEISYBĖ", tai tik dar vienas būdas nudirti katės odą. Šiame metode yra tiek daug erdvės žaisti. Kai suprasite, ką iš tikrųjų bandote padaryti šia procedūra, suprasite, kad iš tikrųjų sunkiau ją sugadinti. Jei taip bijote, tiesiog vietoj stiklinio butelio naudokite gesintuvą, jei dėl to jausitės geriau. Nesuprantu, kodėl reikia jaudintis dėl saugumo, jei vis tiek planuojate kas 2 minutes išleisti tą prakeiktą daiktą... o tai, be viso H2O, taip pat garantuoja, kad tai nepadarys nė velnio. Jūs tiesiog sudeginsite visą savo Li.

Visi, kurie planuoja atlikti SnB, TURI SUPRASTI, kad yra strategija, metodas, kaip sėkmingai atlikti šį procesą. Tai nėra taip paprasta, kaip anksčiau - nebegalima tiesiog įmesti PSE, Anh NH3 ir Li į buteliuką ir tiesiog pradėti kratyti, kad pasigamintumėte tokio metamfetamino. Ne veltui sudedamąsias dalis dedate turėdami taktinę intenciją ir skirtingais etapais elgiatės specifiniais būdais. Tai tam tikra prasme temperamentingas procesas... bet tam, kad tai sužinotumėte ir išsiaiškintumėte, turite tai išbandyti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
MAN saugokitės tų stiklinių butelių. Apvyniok juos viščiukų vielomis ar dar kuo nors. Tai ne sprogimas, o 1000 fps stiklo šukių. Jei butelyje atsirastų plaukų įtrūkimas, jis galėtų sprogti esant 10 psi slėgiui. Masonų stiklainiai skirti 60 psi, o laboratorinis stiklas, pagamintas slėgiui, tinka iki 100 psi, bet jūs būsite arti arba aukščiau, neturėdami galimybės tiksliai žinoti, o stiklinis butelis neduoda jokių požymių, kad jis sprogs. Plastikiniai buteliai išsitempia pirmieji, todėl galite ten bėgti ir atleisti slėgį, kai jis pradės didėti
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Be abejo, tai šiek tiek neapgalvota iš mano pusės. Darau tai norėdamas suteikti šiek tiek pasitikėjimo mums, likusiems. Nežinau, gal neturėčiau.... Negaliu paaiškinti, kaip tai man taip lengvai atėjo į galvą
išskyrus mano bazines žinias ir patirtį iš kitų gyvenimo sričių, kai į tai ėmiausi. Parodytas uolumas skaitant ir perskaitant visą su šiuo procesu susijusią informaciją ir ją suprantant. Geri klausymosi ir bendravimo įgūdžiai - taip, su negyvais daiktais. Augalas praneša, kad jam reikia vandens, nes nuvysta. Kaip ir šis procesas, taip ir jūs turite žinoti, kokių ženklų klausytis, ką tai reiškia ir kaip reaguoti.

Turėčiau atkreipti dėmesį:
Man labiau patinka šie kombučos buteliai - jie šiek tiek storesni nei dauguma butelių, kuriuos pastebėjau, ir yra pagaminti taip, kad atlaikytų šiek tiek didesnį vidinį slėgį. Tam tikri šampano buteliai gali būti geri, tačiau IDK apie kamščius.
Kitas aspektas - dangtelis. Tai yra platesnės burnos plastikinis dangtelis, kaip 3 litrų talpos gazuoto gėrimo butelio - pastebėjau, kad tai bus pirmieji įspėjamieji požymiai apie per didelį slėgį. Viršuje dangtelis išsipučia - tai yra silpnoji butelio vieta, kurią galima "prispausti." Jei tai tęsis per ilgai, dangtelis išsikraipys ir garai pradės veržtis, o jūs tai galėsite pasakyti pagal šnypštimą, panašų į virdulio garsą, ir tikrai galėsite pasakyti pagal amoniaką, deginantį nosį ir akis.
Saugumo priemonės? Nelabai... Aš šiek tiek improvizuoju, kad apsaugočiau nuo sprogimo, leisdamas jam stovėti 5 galonų kibire. Man patinka viščiuko vielos idėja...
Galvojau apie butelio apvyniojimą ir (arba) sutvirtinimą gorilos juosta. Galbūt pasigaminsiu kevlaro kostiumą iš telefono knygų....
Geriausia būtų turėti didelį skaidraus pleksiklo skydą, pro kurį būtų galima įkišti rankas arba po juo... žinote...
Kai pamatysi tą idiotą iš Naujosios Anglijos nacionalinėse žiniose dėl siaubingai žiaurios ir šiurpios SnB avarijos, galėsi išpilti šiek tiek alkoholio savo namiškiams.

o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
ne, jei jūsų akgually naudojant plastikinį dangtelį, abejoju, kad jis galėtų pasiekti 50 psi, kol oras tiesiog ištekėtų. Ypač jei jis karštas
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kai iš pradžių atlikau sėkmingą paleidimą, turėjau jį šiek tiek pašildyti ant kaitlentės, nes čia buvo žiema. Aišku, nežinau PSI, bet, kaip sakau, viską įmetu ir uždarau, ir paprastai man nereikia jo atidaryti, kol jis nebaigtas. Jei vis dar matoma Li, aš tiesiog minutę pakratau, kol leidžiu atvėsti, kad amoniakas susikondensuotų. Taigi, nepriklausomai nuo PSI, dangtelis veikia. Jei manote, kad jis garantuotai pradės pratekėti ~50 PSI, manau, kad tai dar geriau dėl saugumo, kiek tai susiję su stiklinio RV naudojimu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas. a. šukavimas. Kalneliai! Stiklainis tiesiai ant as degiklio tarnauja apie 5 minuts ir dugnas paprastai nukrenta. Nuo to apsaugo jau vien skudurėlis ant skudurėlio, įmerktas į puodą su vandeniu jr. Masonų stiklainiai, slėginis virimas vakuume temperatūra esant slėgiui. Kai kuriomis dienomis slėgiu virdavau po 3 vnt. 32 mūrinių stiklainių ir naudodavau plastikinius dangtelius. @250f ir jie yra šiek tiek minkšti ir reikia 1/ 4 apsisukimais priveržti dangtelį prieš jiems atvėstant arba oras įsiurbiamas atgal ir užteršiamas (tai yra 2 atmosferų verdantis vanduo). 50 psi yra komercinių sunkvežimių padangų slėgis. Galbūt aš būčiau nustebęs thugh, kas žino. Šildžiau mėgintuvėlį su fenoliniu dangteliu, ir kai jis sprogo, tikrai buvo 100 psi. Buvau nustebęs, kad turiu pirštus, nes maniau, kad jis sprogo, bet dangtelis iššoko ir buvo toks garsus, kad išjungiau visas šviesas, o po 3 minučių į mano duris pasibeldė policininkai.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
@SoldadoDeDrogas @Frit Buchner Dėkojame už jūsų atsiliepimus apie tai.

Matau, koks neišsamus ir iš tikrųjų sunkiau sekamas yra šis vertimas. Maniau, kad šis žmogus bando man padėti, bet jis mane vedė klaidinga linkme.

Tačiau jis nesiūlo maišyti vandens su ličiu. tai tik plauti po reakcijos.
Ir jis nepradeda nuo tablečių, bet norėjo, kad ankstesniame ekstrahavimo etape išskirtum Pseudo.

Galbūt turėjau tai taip pat paskelbti ...

šiaip ar taip, kiti receptai irgi nėra draugiški noobams. Taigi, aš šiek tiek pasidavė apie tai dabar

Nesuprantu, kaip žmonės sako, kad gali tai padaryti automobilio bagažinėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba automobilyje per kelias valandas. su visais susijusiais etapais...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jokių problemų, mano drauge.
Kada nors norėčiau padaryti gerą išsamų vaizdo paaiškinimą. Bent jau padarysiu dar vieną įrašą apie eksperimentą. Žvelgdamas atgal į savo paskutinį įrašą jaučiu, kad nepadariau to teisingumo, kurį galėjau padaryti, - bet tai nebuvo skirtas atskiras įrašas. Aš tiesiog susiejau visa kita ir pabandžiau parodyti / paaiškinti, kaip tai veikė.
Mano pranešime daroma prielaida, kad jūs jau suvirškinote visą kitą medžiagą ir turite pagrindinį supratimą.

Tai galite padaryti per kelias valandas bet kur, nes kasdienių daiktų / produktų improvizacijos galimybės yra beveik neribotos. Galite tai padaryti su tam tikromis susmulkintomis tabletėmis, prieš tai neekstrahuodami, jei vienintelis aminas yra EP/PSE, o priedėliai tai leidžia. Ekstrakcija būtina tik tuo atveju, jei ruošiatės gaminti didelę partiją arba kažkas kenkia galutiniam produktui. Reakcija užtrunka tik apie valandą, jei ne ilgiau, ypač jei turite patirties ir nereikia daryti nuorodų. Be to, reakcijos kurą tereikia filtruoti, išdžiovinti, o paskui dujinti. Druską filtruokite ir nuplaukite acetonu. Štai ir viskas... ir turite gerą produktą, tiesioginį d-metą - "alkūnę". Šiuo metu jį galima naudoti, bet jei norite, galite toliau gryninti ir kristalizuoti į ledą.
 
Top